Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felesleges pénzkidobás a...

Felesleges pénzkidobás a pszichológus?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne rá szorongás és szociális fóbia miatt de nem tudom segít -e, és feleslegesen nincs havonta több ezrem erre. Vélemények, tapasztalatok, tanácsok?

(Nem vagyok zsugori, 17 vagyok és nincs pénzem rá, de ha tényleg segítene akkor azt mondom megéri és összeszedném valahonnan)



2021. febr. 19. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Pénzkidobás, nem éri meg
Nem pénzkidobás, megéri
29 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor segít, ha te magad akarod és teszel érte, hogy meggyógyulj.
2021. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Nekem segít, szinten szorongás a fő probléma. Az első akihez mentem egy kókler volt, a második viszont rengeteget segít, persze nekem is 110%ig oda kell tenni magam az üléseken és a hétköznapokban is, de ha találsz egy jo szakembert akkor nagyon jo lehetőség
2021. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem fekete vagy fehér kérdés.


Amikor valaki terapeutához (segítségért) fordul, akkor az a legfőbb kritérium, hogy azt érezze, együtt tud dolgozni a segítőjével/terapeutájával. Ez sok egyéb dolgot magában foglal, de éppen ezért nem lehet egyöntetűen megmondani, hogy használ, avagy sem, hiszen, ami X-nek jó és fekszik, az Y-nak nem.


Amikor vannak olyan kérdések, hogy ajánljon valaki jó pszichológust, akkor ez szintén szerepet kap? Kinek mi a jó, ez relatív. Az egyik szereti a kérdezősködést, a másiknak a Rollschach-teszt fekszik.


Így tehát röviden a kérdésre adott válaszom: attól függ!

2021. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!