Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Keveset alszom, az baj? Ilyen...

Keveset alszom, az baj? Ilyen 4-5 ora, de nem mindig mert van hogy tobbet. Mindig hajnalokig fent vagyok. Nem érzem magam fáradtnak de elég gyakran fáj a fejem, a képernyőidőm átlag 12-3-4 óra. A kezem is picit remeg, ennek koze van hozza?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy több, rendes, pihentetős alvàshoz volna szükséged.
2021. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, baj, ha keveset alszol. Szerintem az alvás a legnagyobb gond, hogy kevés. Mert én is egész nap képernyő előtt vagyok, de eleget alszom (8-9óra), meg egy keveset mozgok is (matracon erősítek). Meg le van szedve a kék fény, és így nekem nincsenek panaszaim. Ez alapján gondolom, hogy az alváshiány a legrosszabb ebben és nem a képernyő.
2021. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hali! Én 5 éve 4 órát alszok, folyamatosan nyomom a fortnite-ot! Semmi bajom, pedig napi 2 monstert iszok!
2021. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom attól, hogy keveset alszok.
2021. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha most nagyon álszánt akarnék lenni akkor csak azt mondanám h aludjál többet mert az tesz csak jót.

De nyílván nem vagyok álszent, én is keveset alszok, bár én nekem kb azért a 6 óra meg van.

Lehet h most nem érzel más hatásokat de ez hosszútávon nem lesz így jó. (Nekem se)

Így elméletben könnyeben kialakulnak betegségek, rák és társai...

Azt meg ugye nem szeretné senki.

Ha nem is térnél át 10 óra alvásra, azért talán próbálhatnál többet aludni, talán 7 órát. (Én is próbálkozok, de latod h most is 1:17 van)

2021. márc. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :/
2021. márc. 29. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!