Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatja azt, hogy 0/24-be...

Mi okozhatja azt, hogy 0/24-ben úgy érzem, mintha álmodnék? Ez normális?

Figyelt kérdés
Eleget alszok, sőt néha többet is

2021. febr. 20. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2021. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetnél jós pl, médium.
2021. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Lehet, hogy ez, vagyis nagyon hasonlónak érzem

#2 Haladó boszorkány vagyok és majd akarok venni tarotot

2021. febr. 21. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy depressziós vagy. Az okozhat olyan tünetet, hogy nem tudsz figyelni a körülötted lévő dolgokra, mintha nem érzékelnéd őket rendesen. Ilyenkor úgy érezheted magad mintha köd borult volna rád.


De lehet akár fáradtságtól is. Ha nem tudsz vagy nagyon rosszul alszol.


Sőt még akár súlyos kissebbségi érzéstől is lehet. Ilyenkor az agy van, hogy tompítja a környezetet.


Elsőre ezek jutottak eszembe.

2021. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 Azt hiszem depresszióm van, már 3 öngyilkossági kísérletem volt, de nem diagnosztizáltak, szóval ezt így nem mondhatom ki.


Hát, igazából amikor tehetem akkor alszok, de mindenképpen fáradt vagyok.


Nem tudom van e kissebbségi érzésem, inkább egyszerre tartom magam a világ legjobb és legrosszabb emberének

2021. febr. 23. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:

#3 ha nem olvastam volna az ötösödet, azt írtam volna, hogy akkor biztos meg van már a söprűd :D


De így némi pszicho dologgal a hátam mögött, inkább azt írom, hogy próbáld meg nagyon részletesen belőni mi van veled, mert több ezek a mentális ügyek lehetnek nagyon áttételesek is. pl depi jöhet abból is, ha valami más bajod van, csak a más baj kudarcokat okoz különféle területeken pl.

2021. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 :D

Oké, még nem vagyok teljesen biztos benne, hogy mi miből jön, de ezt próbálom már egy ideje :)

2021. febr. 23. 23:54
 8/11 anonim ***** válasza:

(#4)

Hát ha nem lát szakember nem is tud diagnosztizálni. :) De az öngyilkossági kísérleteidből én egyértelműen arra következtetek, hogy depressziós vagy.

Hát én esetleg arra tudnék tippelni abból, hogy egyszerre érzed magad a világ legjobb és legrosszabb emberének, hogy arrogáns vagy. Az ilyen emberek alapvetően gyűlölik maguk, úgy érzik nem érdemlik meg a szeretetet. Ezt az agyuk nem tudja feldolgozni ezért egyfajta mártírként, vagy a világ legcsodálatosabb emberének tekintik magukat. Ez pl akkor fordulhat elő ha az ember nem kapott elég szeretetet gyerekkorában. De persze én se tudom ezt biztosra mondani.

Jobb lenne, ha elmennél pszichológushoz.

2021. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 Kedden volt az első alkalom a pszichológusnál

Egyébként kisebbként vertek, most meg nagyon parasztok a szüleim, so van benne valami

2021. febr. 24. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:

(#8)

Sok sikert a pszichológusnál. Remélem idővel rendbe jönnek a dolgaid.

2021. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!