Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez jelentheti, hogy a pszichés...

Ez jelentheti, hogy a pszichés állapotom romlott?

Figyelt kérdés
Elkezdtem úgy gondolkodni mostanság, hogy nem feltétlenül úgy fog alakulni az életem, ahogy én azt akarom. Hogy vannak területek az életemnek, amelyek irányításáért ugyan én felelek, de nem tudom teljes egészében szabályozni, és feltétlen irányítani. Tegyük fel, hiába lenne az, hogy elmegyek és kitanulok mondjuk x szakmát, akkor az tuti lesz és lesz munkám. Vagy hogy valószínűleg nem az lesz, amit én akarok. Mármint, hogy nem állandóan, hanem lesz olyan esély is, hogy valószínűleg részben sem. Vagy hogy úgy gondolom, hogy attól, hogy valamit a saját akaratomból kitanulok és megtanulok valamit, abban a reményben hogy ezzel lehet majd pénzt keresni, nem feltétlenül fog megtörténni az amit szeretnék vele. Vagy ezzel a fajta gondolkodással nincsen baj?

2021. febr. 20. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán csak reálisabb lett a Gondolkodásod. Mármint annyi igaz hogy nem minden úgy van ahogy te akarod. Viszont azt nem szabad hagyni hogy ez átmenjen Negativitasba. Amilyen példákat felhoztál az pedig hülyeség. Bármivel lehet pénzt keresni, bármivel tudsz milliárdos lenni. Csupán megkell találni az összes létező kiskaput. Ez nagyon de nagyon kevés embernek jön össze. De ha másnak összejött neked is összejöhet, ne add fel.
2021. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl sokat gondolkodol tettek helyett és az aggódással eltelik az életed! Tedd azt, amit akarsz és ahogy a legjobban tudod, aztán majd alakulnak a dolgok. Nem kontrollálhatsz mindent.
2021. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, a pszichés állapotoddal minden rendben van, nincs vele baj!

Az életed és annak alakulása sok mindentől függ !

De beszélhetünk arról is, hogy az életed lehet , hogy nem mindenben úgy fog alakulni ahogyan azt te akarod.

Nagyon le egyszerűsítve, pl. holnap szeretnél enni 2 gombóc puncs fagyit. Szóval azt akarod, hogy az életed úgy alakuljon , hogy holnap eszel 2 gombóc puncs fagyit ! Igen ám, de mivel holnaptól betiltja a törvény a puncs fagyi gyártását és forgalmazását, máris nem úgy fog alakulni az életed ahogyan azt te szeretnéd ill. ahogyan te arra felkészültél.

2021. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!