Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha kiégtem?

Mit tegyek, ha kiégtem?

Figyelt kérdés

Elfáradtam, belefáradtam az emberi kapcsolatokba, a tanulásba, a munkába, a kaparásba, a pénz után futkosásba, fáradt vagyok, azt érzem nem kell már szinte semmi sem az élettől, csak aludni szeretnék a végtelenségig. Valószínűleg burn outom van.

Ti mivel előzitek meg ezt az állapotot? Mit tesztek ha már kialakult?



2021. febr. 22. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Pihenj, igyál egy jó forró teát és nézz meg egy filmet!
2021. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,ezzel sokan vagyunk így. Próbálj meg kikapcsolódni.Vegyél munka után vagy lefekvés előtt egy forró zuhanyt,majd utána relaxálj. Az interneten {Youtube) nagyon sok relaxációs zenét vagy filmet találsz.Nekem segített és szerinten Neked is fog!
2021. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben vagyok, 2 évet kellett feküdnöm és semmit nem csinálnom, hogy helyre jöjjek. Még most se a legjobb, de már kezdek helyrerázódni, tehát ha burn out, akkor arra készülj fel, hogy pihenned kell, és minimum egy évet. Nagyon sok tápláló étel, nem elhízás, tartsd fitten magad, legyenek céljaid, és visszatalálsz magadhoz.
2021. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fél éve én is pihenek, jót tesz nagyon, de kardinális változás nincs. Néha napján jobb, kb. hetete 2x belelkesedem, aktív vagyok, utána 2 napig bemattulok, ami azt jelenti, hogy teszem a dolgom aktívan, de már nem lelkesen, utána 2-3 napig megint ledobom a láncot és mindenki hagyjon békén a p*csába, nem kell semmi, csak aludni akarok.
2021. febr. 22. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valójában ez a legnormálisabb, amit ember érezhet.


Semmi baj, nincs veled.

2021. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Én is ilyen érzéseket tapasztalok...
2021. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2021. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy mostanában?

2023. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!