Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vágyom a halálra és sokszor...

Vágyom a halálra és sokszor boldogság tölt el ha bele gondolok hogy milyen jó lenne ha nem élnék! ez mennyire baj ?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit írhatnék még. Én nem tudod megítélni hogy ez mennyire rossz és súlyos e. Igazából nem várom el hogy egy normális ember aki élni akar az megértse. Haláltól nem félek viszont van egy két ember akiknek nem szeretnék fájdalmat okozni azzal ha feladom. Úgy érzem mintha el lenne már születésem otta könyvelve a boldogtalanság az életembe. Kicsit úgy is érzem mintha valami láthatatlan erő próbálná meg úgy irányítani az életünket ahogy neki tetszik.nem hiszek Istenben de azért elmondok egy imát talán meghallgat majd. Haragszom rá is mert annyi Rossz dolog történt már a világunkban hogyha ő valóban létezne ezt sosem hagyta volna... lehet fura lesz ez sokaknak de ha azt hallom hogy egy 10 éves kislány megerőszakolnak és meg fojtják akkor azt nem tudom feldolgozni mert nem szeretném elhinni hogy ilyen létezik. Ezzek az események nem közvetlen velem vagy a közeli ismerőseimmel történtek csak nyomot hagytak bennem mikor hallottam ezekről a rémhírekről. Egyébként talán ezërt is félek emberek közé menni nem bízom bennük meg semennyire. Elnézést kérek amiért ki tértem egyéb dolgokra csak jól esett le írni ami épp lelkemben volt.

21-F



2021. febr. 23. 03:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Szóval azért akarsz meghalni, mert vanbak gonosz emberek és ezt bem tudod feldolgozni?
2021. febr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Nekem aztán tökmindegy hogy meghalsz vagy sem.
2021. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Pszichológushoz menj. Vagy pszichiáterhez.
2021. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
És legközelebb inkább a mentális egészség kategóriába írj, ott több esély van emberibb válaszokra.
2021. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Válaszolni fogok mindenkinek egyesével!!!
2021. febr. 23. 09:55
 6/22 A kérdező kommentje:

1/

"Szerinted mennyire baj, te önsajnáltató szar"


- Kedves anonim, egy senki!

Szerintem az a baj hogy ilyen mocskos volt a válaszod :-) a "szar" jelzőt inkább magadra használd és a kedves anyukádra hogy egy ilyen "szart" mint te vagy ki tudott "szarni" a kedves anyukád!

Mit képzelsz magadról hogy értékeld bárkinek is az életét? Hogy kié mennyit ér? Te is ugyan olyan semmit nem érő senki vagy mint ami az írásodból megmutatkozik! Csak ennyit tudtál magadból kihányni ? Erre tanít a "szar" anyád? Mert a igen akkor reméljük az életed hamarosan végetér és te is hasznos tagja lehetsz a társadalomnak azzal ha kivonod magad a forgalomból és nem okoz több kárt a világban a jelenléteddel szerintem kedves "szar" anyád

is örülnee neki !

2021. febr. 23. 10:05
 7/22 anonim válasza:
0%

Nos azzal még nincs baj, ha az embernek elege van ebböl a világból és kívánkozik egy jobb után.


Az öngyilkosság a vég! Erre nem létezik bűnbocsánat, hiszen az embver saját maga vet véget az életének! Azaz nem önhibáján kívűl hal meg betegség által, baleset folytán vagy gyilkosság által! E világ tele van igazságtalansággal és egyéb szörnyűségekkel amiket nem Isten művel, hanem maga a gonosz emberiség!


Meghalni a bizonytalanságért, teljesen értelmetlen, pedig teljesen bizonyos, hogy az öngyilksok a pokolra jutnak, teljesen mindegy milyen mérvű sanyargatott életük volt. Ami nem öl meg az megerősít! Aki pedig saját maga dobja el saját maga életét önhatalműlag, arra nincs kegyelem és megbocsátás, hiszen az életet nem más vette el, nincs idegen kezűség, hanem az illető saját maga! Tehát az elitélendő gyilkos nem más mint az öngyilkos!


Pál megismerte az Élő Istent, megtapasztalta a Paradicsomot a 3. ég dicsőségét! Kívánkozott a halálra Jézus Krisztus után és kívánkozott elköltözni, de mégsem lett öngyilkos! Eltűrte a megaláztatást, a meghurcoltatást, a megkövezést, az ostorozást stb. a végén a Császárra apellált csak azért, hogy ő általa futását bevégezze!!!!


Ha vágysz a halálra és úgy érzed nincs feladatod és nincs értelme itt élned, akkor kezd el hírdetni az Isten igaz evangéliumát, hogy Jézus a testben megjelent Iten!!!


Keress meg, ha ezt elkezdted! Jobb Jézus Krisztusban meghalni a hitért dicsőségben, mint értelmetlenűl az önsajnálatban!

2021. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

2/

„Nem baj, mert úgy is meghalsz. Minek változnál meg? Minek akarj élni, ha úgy is meg kell halni?


Teljesen jó így."



Kedves arc nélküli anonim már megint egy senki!

- Az viszont baj hogy érzelmi nyomorult vagy és nem tudsz a dolgok mögé látni! De minek ? Igaz? Te is csak azért születtél meg mert apádnak nem volt pénze óvszere ... Látszik hogy semmit nem foglalkoztak veled a idióta szüleid és egy érzelmi analfabéta vagy aki nem tudja használni az agyát csak azt a 2 – (darab) agysejtét amivel egy gyárba dolgozni pont jó lesz :) de nyugi rátok is szükség van végül is mindenki nem lehet gazdag Azért majd anyukádnak oda szólok hogy kicsit foglakozón az érzelmi nyomorult fiával és megkérdezem majd tőle hogy miért hanyagolt el téged érzelmileg mert a fia egy tudatlan f*sz! Te nulla agykapacitású !! De végül is úgy is meghalsz majd te is meg az összes család tagod a legkisebbtől a legnagyobb az összes :)

Szóval minek ? mindegy nem?


Teljesen jó így :-)

2021. febr. 23. 10:17
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez az anonim senkizés vicces annak fényében hogy te is egy nevenincs senki vagy🙊
2021. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

3/


„Szóval azért akarsz meghalni, mert vanbak gonosz emberek és ezt bem tudod feldolgozni”


-Kedves anonim felhasználó!


Lehet bántottak akár szexuális is gyermek koromban !? Honnét tudjátok? Ki mondta hogy igen vagy nem ?! Lehet a szüleim is meghaltak és nem tudom feldolgozni aztán állami gondozásában nevelkedtem és lelkileg és fizikailag is egyaránt bántottak?! Honnét tudjátok az igazságot? Kitől kérdeztetek meg ? Lehetséges éheztem fáztam a mínusz fokban amíg ti anyukától szoknyája alatt áltatok

és lehetséges depressziós vagyok és van más több mentális vagy fizikai betegségem is de az is lehet hogy kerekesszékes vagyok aki sohasem fog tudni felállni Hihetetlen számomra hogy vannak ilyen emberek akik simán kívánják más ember halálát szerintem ez mutatja hogy hol tart ez az ország és tele van ilyen tanulatlan neveletlen degenerált analfabéta gyökerekkel mint az előző hozzászólók de ez látszik is aki szét néz bármilyen közösségi platformon az tudja hogy miről beszélek szerintem ez nem is kell bemutatni ... Valószínűleg élőben meg sem tudnak az ilyen emberek szólalni nevetségesek vagytok számomra hogy vannak ilyen emberek akik simán kívánják más ember halálát az ilyeneket kellene kitakarítani az országból mint az első 4 válaszadó volt talán a hármas hozzászóló nem volt rosszindulatú a többieknek nem kívánok semmi rosszat de levegőt sem ..

2021. febr. 23. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!