Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vágyom a halálra és sokszor...

Vágyom a halálra és sokszor boldogság tölt el ha bele gondolok hogy milyen jó lenne ha nem élnék! ez mennyire baj ?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit írhatnék még. Én nem tudod megítélni hogy ez mennyire rossz és súlyos e. Igazából nem várom el hogy egy normális ember aki élni akar az megértse. Haláltól nem félek viszont van egy két ember akiknek nem szeretnék fájdalmat okozni azzal ha feladom. Úgy érzem mintha el lenne már születésem otta könyvelve a boldogtalanság az életembe. Kicsit úgy is érzem mintha valami láthatatlan erő próbálná meg úgy irányítani az életünket ahogy neki tetszik.nem hiszek Istenben de azért elmondok egy imát talán meghallgat majd. Haragszom rá is mert annyi Rossz dolog történt már a világunkban hogyha ő valóban létezne ezt sosem hagyta volna... lehet fura lesz ez sokaknak de ha azt hallom hogy egy 10 éves kislány megerőszakolnak és meg fojtják akkor azt nem tudom feldolgozni mert nem szeretném elhinni hogy ilyen létezik. Ezzek az események nem közvetlen velem vagy a közeli ismerőseimmel történtek csak nyomot hagytak bennem mikor hallottam ezekről a rémhírekről. Egyébként talán ezërt is félek emberek közé menni nem bízom bennük meg semennyire. Elnézést kérek amiért ki tértem egyéb dolgokra csak jól esett le írni ami épp lelkemben volt.

21-F



2021. febr. 23. 03:53
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Kedves #18#-as.


Én is nagyon remélem, hogy a kérdező kilábal a kétségeiből!


Sajnos a világ tele van gonoszsággal és igazságtalansággal. Ez sosem volt máskép és nem is lesz máshogy, amíg Jézus vissza nem jön! Az emberiség történelmében már nagyon sok gonoszság látott napvilágot. Isten pont ezért pusztította el az előző korábbi világot özönvíz által.


Lk.18,7. Hát az Isten nem áll-é bosszút az ő választottaiért, kik ő hozzá kiáltanak éjjel és nappal, ha hosszútűrő is irántuk?

2Pt.3,9. Nem késik el az ígérettel az Úr, mint némelyek késedelemnek tartják; hanem hosszan tűr érettünk, nem akarván, hogy némelyek elveszszenek, hanem hogy mindenki megtérésre jusson.

2021. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

20as Szája és a kérdező.


Harag? Ugyan, túl vagyok azon. Abba senki ne menjen bele, mert megvakítja a lelket, és elsötétülnénk. A fénynek legyetek csapdái, azt gyűjtsétek, ne a haragot.

2021. febr. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!