Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Írásterápiát alkalmaz valaki?

Írásterápiát alkalmaz valaki?

Figyelt kérdés

Rendszeres naplóvezetésre gondolok pl.


Ha igen, milyen dolgokat írtok bele? Csak a napokról általában, vagy vannak konkrét kérdések, pontok, amiket követtek?



#napló #írás #írásterápia
2021. febr. 23. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Nem, a gondolataim megmaradnak gondolati szinten, amihez egyelőre senki sem tud hozzáférni. Veszélyesnek tartom a napló vezetését.
2021. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt.
2021. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En havonta írom le milyen pozitív dolgok történtek velem az adott hónapban, akar nagyon kis dolgokat is. Ezeket amúgy elfelejteném, a negatívra mindig emlékszem,de így a pozitív is megmarad és jó érzés visszaolvasni, olyasmi mint a hálanapló egy változata.

Én sem mernék túl sokmindent leír i, de amúgy van egy olyan naplozasi fajta, amit próbáltam, aminek az az alapja hogy le kell mindent írni, azért h ne rágódj aztán egész nap dolgokon, minden kijön és nem fogsz napközben a ilyeneken agyalni, amik akadályoznak. Azt hiszem ezt egy hónapig kell csinálni, addig vissza tudod olvasni és felfedezni mintázatokat, aztán meg kell semmisíteni az egészet. Nekem túl sok negatív gondolatom van így végül ezt inkább abbahagytam :D

2021. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!