Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamaim vannak egy...

Pánikrohamaim vannak egy nehéz időszak után mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

A szakdolgozatom megírása elképesztő energiát vett igénybe amihez párosult egy beképzelt és semmit nem segítő konzulens, aki mégis elvárta hogy a Mona Lisa-t szarjam ki neki. Végülis túl vagyok a megpróbáltatásokon, de két hetente rám tör egy pánikroham. Ezelőtt egyáltalán nem voltak ilyen pszichés problémáim. Barátaimnak is beszéltem erről gondolván, kiengedem magamból a sok szart ami történt velem, de nem segített. Ezelőtt tudtam hogyan kell feldolgozni ezeket az időszakokat. Általában elutaztam egyedül a p*csába, de ez most nem opció.

+régen könnyedén megtudtam oldani a mindennapos gondjaimat, de valahogy most mindig összeesek ha a legkisebb probléma is felmerül. Mit tehetek?



2021. febr. 23. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakember
2021. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alletta ***** válasza:
pszichológus, pszichiáter talán tud segíteni. de jobb lenne, ha magad találnád meg, mi az, ami oldja a nehéz időszakot, és meg is tudod valósítani.
2021. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakember kéne, de például nekem a napi 15-20 perc jóga + meditáció sokat segített.
2021. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!