Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a nyugtatókról? xanax

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm szedi de nem kéne. bármit megadnék, hogy leszokjon ezekről 😞

tegnapelőtt 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ebben neki nem fogsz segiteni. Egy fuggoseg erosebb a baratsagnal.
tegnapelőtt 21:38
 2/6 anonim válasza:
Pontosan nem tudom, hogy mi a xanax, de szerintem ha megprobálod megkeresni az okát, és megszüntetni, akkor az segíthet.
tegnapelőtt 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
A Xanax olyasmi függőséget okoz, mint a drog. Nagyon nehéz leszokni róla. Én évekig szedtem, a mélypontra kerültem. Iszonyú nehéz volt, erős elvonási tünetek jelentkeztek, pedig nagyon lassan csökkentettem az adagot. Több hétig tartott, mire le tudtam nullázni. Kb. 10 éve nem nyúltam már hozzá. De csak akkor megy, ha ő maga akarja.
tegnapelőtt 21:47
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm. életrevaló értelmes ember pedig 😢
tegnapelőtt 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem akar leszokni addig te csinálhatsz bármit. Tapasztalat
tegnap 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Addiktológushoz kell fordulni.
tegnap 15:27

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!