Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó pszichológus szakembert...

Jó pszichológus szakembert Pest megyében, aki nem horror áron rendel? Max. 10 e Ft férne bele havonta.

Figyelt kérdés
Úgy érzem egy nem megfelelő szakemberre elpazaroltam az időm és pénzem, a bizalmam is megrendült. Tényleg valaki olyan kellene aki lelkiismeretes, segít és nem csak a pénz kell neki.

2021. febr. 23. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Jobban járnál, ha egy barátodnak mondanád el, ami bánt. Ezeknek a "szakembereknek" csak a pénzed kell.

Ha a nem megfelelő szakember terápiája szakszerűtlen volt, panaszt tehetsz a pszichológusi kamaránál.

2021. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Van lakohelyed szerinti teruletileg illetekes ingyenes pazichologus! Keresd fel! Nekem jobbak a tapasztalataim veluk, fizetoson csak lehuztak...
2021. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyedben a Bajcsi kórházat fel hívnàm. Én is ezt tettem csak hagytam hogy pszichiáterhez küldjön ne pedig pszichológushoz. A pszichológus beszélget veled és pszichoterápiát alkalmaz. A pszichiáter felírja a Frontint meg a többi szart és ennyi. Beszélni nem beszélsz vele 10 percnél többet. Ha nem múltál el még 18 a Heim Pál Mentálhigiéné nagyon jó! Egy pár éve oda jártam aztán el kellett jönnöm. Sose a fizetőset próbáld meg. Hanem a kihelyezett hivatalos ingyeneset! A háziorvosod biztos tudja hol vagy hogy van ez. Hívd fel telefonàlj be neki és ne halogasd! Az egészséget nem tudod megvenni. És nagyon fontos hogy ehez nem csak egy jó szakember tudása kell hanem neked is meg kell tanulnod az önkontrollt az alkalmazkodást és segíteni saját magadon. Ő sose fogja megoldani helyetted és magától sem fog el múlni. Tenni kell érte nagyon sokat de megéri! Így tovább! Megtetted sz első lépéseket hogy normális orvost keresel! Menni fog és sok szerencsét!

Üdvözlet egy Pánikbeteg szorongásos kevert depressziós agorafóbiás reménykedő kolegától;)

2021. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(az első hozzászólónak: nincs olyan hogy pszichológusi kamara)
2021. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!