Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha még felnőttként...

Normális, ha még felnőttként is csak nehezen tudok elaludni (nem merek), nehogy valami baj legyen, pl. alakok álljanak körülöttem, akik bántani akarnak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el a problémáddal pszichológushoz? Mivel a viselkedésed abnormális.
2021. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felnőtt mit jelent? 18 év vagy 34?
2021. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezek irracionális félelmek (gondolom zárt helyen alszol, ahol nem reális forgatókönyv, hogy csak úgy alakok jelenjenek meg az ágyad körül), és ennek nyilvánvalóan van valami oka, ami nagy eséllyel megszüntethető / mérsékelhető.
2021. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

28 éves vgyok. Nekem pont ugyanez van. Mindig ez volt. Nekem bejött egy pár dolog. Pl a szomszédok zajait figyelni, azt az érzetet kelti, hogy vannak emberek körülöttem pár méterre. Nézz teljesen semleges videokat lefekvés előtt, vagy mélyebb témát ami eltereli a figyelmed. Gondold át, hogy eddig hányszor támadtak meg?

Ezek sem tökéletes megoldások, de az esetek felében bejön. Illetve az ágyat fal mell toltam, hogyha esetleg mégis körbeállnának akkor ne sikerüljön.

2021. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!