Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más érzelmeire is van ilyen...

Más érzelmeire is van ilyen hatással a marihuana?

Figyelt kérdés
Heló mindenkinek. Megismerkedtem egy lánnyal nem régiben, pár hónapja. Nagyon szépen alakul a kapcsolat, van vonzalom, intimitás, bizalom. Az érzések is kezdtek jönni nekem is és neki is. Na már az a helyzet, hogy én fűhasználó vagyok, és amikor szívok úgy érzem elhagynak az ezek az érzések. Megígértem neki, hogy leállok miatta de az nem olyan könnyű. Másnál is okoz ilyen "tünetet" aki használja? Abba kellene hagynom gyorsan igaz? Tapasztalatok is jöhetnek, köszönöm. :)
2021. febr. 24. 15:27
 1/3 A kérdező kommentje:
28F/27N
2021. febr. 24. 15:31
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Magad miatt hagyd abba, mert ha csak miatta akarod úgy nem lesz tartós. De ha be van állva az ember, úgy nyilván más érzelmek is hatalmába kerítik. Módosult tudatállapotban vagy, az számít, amit tisztán érzel.
2021. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztán a kezdődő szerelmet élem meg. Ha szívok ez eltűnik. Nem akarom elvesztni a lehetőséget. Gondoltam hátha más is volt hasonló cipőben. Amúgy nálam nem mindennapos.
2021. febr. 24. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!