Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit vegyek be és mennyit hogy...

Mit vegyek be és mennyit hogy kicsit megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Borzasztó rossz napom volt, jó ideje megállás nélkül sírok. Van itthon 0,25-ös Frontin és MagneB6. Úgy hallottam mindkettőnek nyugtató hatása van. Egyiket sem próbáltam még, eddig nem kellett. Most viszont nagyon kéne valami hogy megnyugodjak. Nem akarom folyamatosan szedni csak ma, hogy végre lenyugodjak és aludni is tudjak. Légyszi kioktatást nem kérek, eléggé a padlón vagyok így is. Normális mennyiséget szeretnék bevenni, csak nem tudom mennyit lenne érdemes. Köszönöm aki normálisan válaszol.

2021. febr. 24. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ha még nem szedtél soha frontint, akkor a 0,25 felé elég lesz. Bár ha nagyon ki vagy és aludni is akarsz mehet az egy szem is. Vehetsz be magne B6 is, de ne egyszerre, legyen a kettő között 1-2 óra különbség! Jobbulást kívánok.🌼
2021. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 24. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Inkább magnézium-biszglicinátot szedjél B6-vitaminnal, akkor már három hatóanyag is segíti a stressz leküzdését.
2021. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!