Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy egyszer...

Miért van az hogy egyszer vannak önveszélyes gondolataim, egyszer meg nincsenek (többi lent)?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vannak ilyen gondolataim, de azt vettem észre hogy időszakos jelleggel jönnek elő, és van hogy egyáltalán nincsenek és kb. hülyének nézem magam hogy hogy vagyok képes néha ilyenekre gondolni, van hogy előjönnek hol erősen hol kevésbé erősen. A vicc az egészben hogy a helyzetem mindkét esetben változatlan, szóval nem egy negatív élmény hatására szokott előjönni.

Néha már kezdem azt érezni hogy valami természetfeletti szórakozik velem, vagy nem tudom.

Más is tapasztalt már ilyet?


25/n



2021. febr. 26. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kényszergondolatok, állítólag. Nekem néha olyan jön elő, hogy a kormányt akarom az árokba rántani az anyósülésről. Néha meg ok nélkül késztetést érzek hogy megüssek egy éppen hozzám beszélő embert. Tudok ellenállni, de izzad a tenyerem...

Nekem pszichológus felkeresését ajánlották, de még nem jutottam el addig.


28F

2021. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem ezek konkrét öngyilkos gondolatok.
2021. febr. 26. 11:32
 3/9 A kérdező kommentje:
de egyébként a kormánnyal próbálj meg dudálni, az segíteni fog ilyenkor!
2021. febr. 26. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát tulajdonképpen a kormány elrántása nekem is abba tartozik. És akkor is erősen ellenálnom kell, amikor jön a vonat... Szakembert kellene felkeresnünk!
2021. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... :/ de amúgy az autótok tud dudálni? nem rosszindulatból,komolyan kérdezem.
2021. febr. 26. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok dudálni, ez a kényszergondolat akkor szokott előjönni amikor én az anyóson ülök. Nem mondtam el senkinek ezt a problémámat. Úgy oldottam meg, hogy kitaláltam hogy rosszul vagyok ha elől ülök. Hátulról nem tudok előre nyúlni.

Csak így meg nem férek el rendesen hátul a 190 centimmel. 😂


Fura dolog ez amúgy, mert marhára nem akarok meghalni. Szeretek élni. De mégis ezek a hülye gondolatok...

2021. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, de át tudnál nyúlni az anyósról és megnyomni a kormány nyomógombos részét. akkor szólna a duda :O
2021. febr. 26. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg elkéne mondanom a sofőrnek hogy miért csinálom.
2021. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szilvike, hát már itt is itt vagy...?
2022. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!