Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az elmegyógyintézetekben...

Doci125 kérdése:

Az elmegyógyintézetekben férfi és női betegeknek van lehetőségük találkozásra?

Figyelt kérdés

Igazából sejtelmem sincs, hogy hogy zajlik az élet egy elmegyógyintézetben. Azt gondolom, hogy a férfiak és nők külön szárnyban vannak, vagy legalább is külön emeleten vagy folyosón, vagy valami ilyesmi, de például az ebédlőben (persze gondolom vannak egyes betegek akik a szobájukban esznek, de vannak akik ebédlőben nem?), vagy az udvaron, szabadidős teremben (ha van ilyen)találkozhat egy férfi és egy női beteg? Ez azért ilyen specifikus, mert tudom, hogy börtön mindkét nemnek külön van, de nekem mindenképp valami olyan megoldásra lenne szükségem ahol a két nem találkozhat.

Egy könyvet írok és szeretnék minnél hitelesebb lenni, valamint a történet szempontjából egy lehetséges helyszínt találni(és persze az sem felejtem el megemlíteni, hogy teljesen a sötétben tapogatózom ebben a témában)



2021. febr. 26. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ebédlőben, illetve séta, közös foglalkozás során találkozhat a két nem. A lakrész az, ami el van szeparálva.
2021. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel nagyon sokat segítettél!
2021. febr. 26. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse, hogy hozzátetted az utolsó bekezdést. Már azt hittem, így tervezed a jövődet : D
2021. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú érdekelne a könyv. Az intézetbe is beköldöznék egy hónapra.
2021. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. Egy hónap neked nem lenne elég!
2021. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért mondod?
2021. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akik ki is járhatnak, van akik közveszélyesek, valószínűleg aki nem köz és önveszélyes annak lehet.
2021. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!