Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesztek ha sötét gondolato...

Mit tesztek ha sötét gondolatok kínoznak titeket?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok..tudom, kit érdekel ez? De hátha valakit érdekel. Úgy érzem, hogy összeomlottam. Hogy nem érek semmit. Úgy szeretnék megszabadulni az életemtől! Mindenkinek van valaki, akivel ilyenkor beszélhet, hát nekem nincs. Mindegy, görgessetek odébb, nem érdekes.

#nemérdekes #bukottügy
2021. febr. 27. 21:35
 1/2 anonim válasza:
51%
Amikor én ilyeneket éreztem, egyszerre élveztem és szenvedtem. Alkotgass, rajzolj sokat, hogy az érzéseidet kiadd magadból. Jó lesz majd visszanézegetni őket. Én régebben mindig ezt csináltam, ha valami zavart, egy gyors rajzolás és mintha megbeszéltem volna magamban a dolgokat.
2021. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, amerikában végeztek kutatást és a legtöbb embernek 0 közeli barátja van. Csinálj valamit, mert az egyhelyben ülés nem segít, valamit változtass, mert ha nem változtatsz marad miden a régiben.
2021. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!