Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki elakadt az...

Van itt olyan, aki elakadt az életében és segített neki pszichológus? Ha igen, leírná, hogy milyen jellegű probléma volt, és milyen terápián vett részt?

Figyelt kérdés
Elég sokat csalódtam a pszichológusokban, de nehéz eset is vagyok. Szeretném hinni, hogy van olyan szakember, aki segíthetne rajtam. De ehhez az kéne, hogy tényleg lelkiismeretes legyen és meg tudja mutatni nekem, hogy mi vezetett az elakadásomhoz és mit kéne felülírni bennem ahhoz, hogy megváltozzak.
2021. febr. 27. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem segit es segitett.

Ket evvel ezelott ugy dontottem, hogy egy kollegam reszerol, akit a baratomnak is hittem, nem turom tovabb az atverest, a manipulaciot es erzelmi zsarolast. Hiaba probaltam vele beszelni, o tagadott mindent, vagy pedig az utolso pillanatban lemondta a megbeszelest. Es mindig visszaforditotta ram: nekem kell valtoznom. O mindenben tokeletes, ot szeretik, engem nem. Le is jaratott a csapatunk elott. Szoval ezt nem turtem/birtam tovabb, es kileptem a kapcsolatbol, feladva egy alommunkat is. Teljesen osszetortem, az onbizalmam a beka feneke alatt volt. Allandoan sirtam - utcan, a masik munkahelyemen, otthon. Es allandoan probaltam megerteni, hogy mi tortent. Ekkor mentem egy pszichologushoz, akit ajanlottak. A legjobb dontes volt. Egyreszt neki elmondhattam azt, amit a szukebb kornyezetnek nem mondtam el, masreszt o nem mondta azt, hogy meg mindig ezen kattogok (baratoktol megkaptam), harmadreszt a jol iranyzott kerdeseivel segitett megerteni, hogy mi tortent. Emlekszem, hogy a krizis miatt voltam nala 4 alkalmat, es lezartuk, hogy most mar jol leszek. Aztan tortent valami, ami miatt felhivtam, hogy tudunk-e meg egyszer talalkozni. Tudtunk. :)

Azota egyebkent onismeret miatt jarok hozza, eleg sokszor feljott meg az a regi eset es az amiatti ketsegeim (nagyjabol ket ev kellett ahhoz, hogy tullepjek rajta). En sem mondanam konnyu esetnek magam, de nagyon jol kezeli ezt :)

Nekem pozitiv tapasztalataim vannak.

2021. febr. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!