Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyerekkori trauma feldolgozása...

Gyerekkori trauma feldolgozása kineziológus segítségével. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, “gyerekkoromban” nagyon sok trauma ért, és még mindig nem tudtam feldolgozni. Hajlamos vagyok a depresszióra,szorongásra. Ezen tudna segíteni kineziológus? (Pszicologúsnál voltam régebben, de egyszerűen leblokkoltam,egy szót sem szóltam.

2021. febr. 28. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

[link]

'Akár a magzattal is dolgozhatunk – az édesanyán keresztül -, hiszen a tudatalattit szólítjuk meg.'


Mekkora baromság! Szerintem menj vissza a pszichológushoz, esetleg pszichiáterhez, ne legyél béna.

2021. febr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Egy próbát megérhet a kineziológus, hátha feltudja oldani azt, amiért nem tudsz beszélni a Téged ért traumákról.

Ém is ilyen vagyok, gondolkodtam a kineziológuson, de végül sose mentem el.

Amúgy ez egy védekezés. Nézz utána a sémáknak. Esetleg ha tudsz keress olyan terapeutát, aki jártas a sémák terén. Én most egy erre szakosodott terapeutáhoznjárok, sokat javultam, ég és föld egy sima mezei pszichológushoz hasonlítva, amit itt elértem meg amit másnál.

Mostmár van, amiről tudok beszélni, mondjuk még nem mindenről...

2021. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha mélylélektani módszerekre kiképzett terapeutát keresel, ők más módon dolgoznak (hipnózis, KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi)
2021. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem érnek semmit. Már mindegyiket kiprobaltam. Csak a terapeutanak jo mert elkernek egy fél vagyont.
2021. márc. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!