Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Xanax gyógyszer túladagolása...

A Xanax gyógyszer túladagolása okozhat. -e hallucinációt, vagy tévképzetet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 22:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Segítsetek 3 napig túléli az ember xanax és frontin bevételével? (nagy mérték)
2010. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Csatlakozom egy lentebbi hozzászólóhoz. Nem okozhat. Legalábbis nálam sem okozott ugyanúgy mint nála. Nálam annyi a különbség,h 60db (igen hatvan db) 0,5-ös xanax volt a tuti befutó 8dobozos sörrel... Ez azt okozta nálam,h kb. olyan 43óra esett ki a életemből (csak később mesélték el,h mik történtek és merre járatam). Mindeközben valahogy hazaértem és olyan 33órát aludtam át. Néha-néha 1-1 sms ereéig felébredtem (ezt is csak utólagos olvasás után tudom). ...de azon kívül,h emlékezet kiesésem volt arra az időszakra hála istennek ne történt semmi. Vagyis nyílván az agysejtjeimet, vesémet és májamat hazavágtam, de komolyabb baj nem lett. Gyanítom ez köszönhető a bika erős szervezetemnek is. Nem vagyok egy bazi nagydarab emberke (174magas 69kiló) ergo csak a szerencsén múlott amit azóta is halgatok. Pláne,h nálam még a gyomormosás sem figyelt be, mert szerencsére senkinek sem jutott eszébe rámhívni a mentőket. Inkább hagytak kóborolni, különben is ilyenkor megállíthatatlan vagyok. Mindazonáltal amikor már lehetett velem normálisan kommunikálni azért elég rendesen beparáztattak, mert azt mondták,h valószínüleg olyan szinten teli van a szervezetem a xanaxal,h lehet,h most ha bevennék egy felet akkor az halálos lenne. Mentős ismerőseim csak fogják a fejüket,h hogy a viharba éltem ezt túl??? Nos ezt Én sem tudom. Gyanítom nem most és nem így van a "játék vége" megírva... Viszont azt mondom tanulj az esetemből meg a másik hasonló hozzászóló esetéből és baromi gyorsan fejezd be a xanaxozást, mert nagyon csúnya vége is lehet... Én speckó soha többet még csak látni sem akarok xanaxot, nem megoldás, továbbá iszonyú roncsoló hatása lehet. Én még nem mertem elmenni dokihoz kideríteni,h mit tettem a szervezetemmel (ez 1hete volt). Elvileg 2-3hét míg ez a mennyiség kiürül, de ezen időszak után is vígan kimutatható,h mit tettem magammal... Szóval NEM megoldás!!!!! ...és nagyon gyorsan felejtsd el a xanaxot ha nem akarsz nagy bajt.

Üdv.

2010. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

a xanax gyenge. irdatlan mennyiségeket szoktam bevenni belőle (nem is írom le mert úgyse hinnétek el)


a rivotril a jó. belövöm az optimális mértéket, és törlődik egy hét az életemből :D

2011. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Én anno szintén megpróbáltam ezt megtenni 3x.

Sikerült is mind a 3x 20-30 darabot bevennem mikor hogy, és csak egy jót aludtam, kimaradt 1-2 dolog, pl, hogy kádban aludtam 3 órán át, majd pedig az, hogy "belőve" beszélgettem haverokkal skypeon.

Mindennek meg volt az oka, hogy miért tettem, de ha tehetném, nem tenném.

Legalábbis nem ezen a módon, túl kockázatos, ahogy a szép monológot leírta a személy, nincs értelme.

Vagy extra adagot vennék be 150-200 darabot, vagy vennék már 110ezerért egy fegyvert, és hozzá egy golyót.

De ennek is kevés az esélye, mert megtanultam, hogyan kezeljem az életem, és a problémákat, vagy azokat, akik nekem rosszat akarnak, hogyan tüntessem el az életemből.

2013. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Kamu! Nem okoz hallucinációt, tévképzetet és halsz bele.. Fejfájást azt okoz, meg májkárosodást, vesekárosodást vagy a gyomrodra és nyelőcsövedre lyukat. 80szem xanaxot vettem be.. Én azt reméltem megdöglök de sajnos nem... A saját 2 lábamon császkáltam a városban amíg egy kocsi elé ki nem futottam... Legalább 5 órán át a saját lábamon mászkáltam.. Nem ütött ki egyáltalán, nálam düh rohamot okozott... az orvosok is megvoltak lepődve főleg, hogy elég fiatal is voltam(14éves) és másnap délután azaz 24óra se kellett és a saját lábamon álltam.. Pedig nem tudták már kimosni a gyomromat se, és semmi baja nem lett se a májamnak,se a vesémnek és a nyelőcsövemnek se. Más félnap elteltével olyan volt a vérképem is mintha meg se történt volna.
2015. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Hagyjuk már a Xanax egy nagy szar éppen 1 órája vettem be 10dbot és csak szédülök álmos vagyok és ennyi :DD
2015. máj. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
2015. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Volt szerencsém túladagolásba és igen nálam legalábbis OKOZOTT HALLUCINÁCIÓT..vagy emlékezett kiesést nagyon rosszul voltam..szóval kinek hogy hat a szervezetére,ne mondjátok már hogy tuti nem hat.. kinek,hogyan dologZza fel a szervezete nekem okozott hallucinációt
2016. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Az elvonási tünetek kemény halucinációt okoznak, fater anno megevett a legerősebből 30-40 darabot egy alkalommal. És ivott is rá.
2017. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt is tudni kell, hogy évekig xanax függő volt.
2017. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!