Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom ha nem tudok...

Mi lehet a bajom ha nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem tudok barátokat szerezni, meg barátnőt sem. Valamiért nem megy ez nekem, nem tudom hogyan kell kapcsolatokat kialakítani.

Még sosem volt barátnőm, nem tudom hogyan lehet összejönni egy lánnyal. Sokan nem értik miért nem volt még. De én meg tudom hogy az a baj hogy valamiért nem tudok könnyen beszélgetni, megismerni és kialakítani kapcsolatot valakivel.


Mi lehet a bajom, sosem volt még semmien baráti, vagy pár kapcsolatom.


2021. febr. 28. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy nezel ki szerinted?
2021. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem átlagos vagyok.

De küldök képet mert magát máshogy látja az ember ugye. De szerintem nem az a baj hogy visszataszító vagyok.

2021. febr. 28. 16:56
 3/8 anonim válasza:
Baráti hogy nem volt még sosem?
2021. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Kezdjél pl; rendszeressen Sportolni, pl; futàs, kocogàs, sulyzòzàs, kerékpàrozàs, ugràlòkötelezés, talajtorna, fekvôtàmasz! Egy izmos férfinak hamarabb lesz baràtnôje, mint egy izomtalan tipusnak. Minden jòt!
2021. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok benned a félelem. Lehet fel kéne keresned egy pszihológust
2021. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manócska1 ***** válasza:
Kedves kérdező,küldj képet ha gondolod.
2021. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2

Nem az a lényeg, hogy nézel ki, hanem hogy mit gondolsz magadról. Csak ezért kérdeztem.

2021. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Basszu én se tudok csajokkal. Komolyan van, hogy bejövünk egymásnak mégsem írok nekik.
2021. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!