Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen be vagyok sokkolódva,...

Teljesen be vagyok sokkolódva, nagy nyomással van rám az iskola, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanulok gépírást, és szerintem nekem ez okozza a legnagyobb bajt. Evvel már ott tartunk, hogy elméletileg ismerem az összes betűt és gyorsítani kellene. Nahh igen csak az a baj az egésszel, hogy a felénél tartok kb. 2 hét múlva nyitnak elméletileg az iskolák és én ott végig szívni fogok és karókat kapni.

Erre már nem az a megoldás, hogy tanuljak, mert a stressz miatt teljesen leblokkolok. Óránként síró görcsöm van és csomó a torkomban. Elegem van ebből a nyamvad suliból. Nem a akarom, hogy kinyissanak, de ez nem így fog működni. (nem azért, mert tartok a helyzettől)

16l


2021. márc. 1. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el talán gyakorolni... A gépírás nem atomfizika, egy-két hét alatt meg lehet kiváló szinten tanulni a szabályos, 10 ujjas gépírást.
2021. márc. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlas, gyakorlas. Altalanosban en is tanultam, es mar akkor is ment, na nem azert, mert 13 evesen zseni voltam, hanem mert gyakoroltam :D

Nyugi, szedj magneziumot, pihend ki magad, es gyakorolj. Ennel csak nehezebb dolgod lesz, foleg, ha esetleg egyetemre keszulsz. Na az stresszes lesz.

2021. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, a mi időnkben a leghülyébbek mentek a két éves gyors- és gépíró szakiskolába. Annak csak nem vagy lejjebb...
2021. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lejebb. Közgazdaságot tanulok, rengetek tantárgyam van, minden tanár máshova kéri a dolgokat, mindegyiknek már de azonnal kell és ha szóba kerül, hogy nyitnak a sulik akkor egyből diktálják, hogy dolgozatok lesznek már az első héten. Valószínűleg mindenki elbukja.

A másik az, hogy német nyelvből is találomra kapok karókat. Most kaptam 2-őt,nem volt dolgozat a házim is megvolt. Szóltam neki erre csak 1-et vett ki.

Gépírás megintcsak, tanárnő nem szólt, hogy dolgozat, nekem nem jelzett a telefonom és egyest kaptam rá. De nem csak én, hanem mindenki más az osztályban. Emellett anya is stresszel, hogy itthon vagyok, pakoljak, főzzek, takarítsak, tesómnak segítsek, mert fiú, 8.-os és 3 tantárgyból bukik. Tesómmal nem tudok mit kezdeni, nem csinálja, lopja az időmet. Ilyenek.

2021. márc. 1. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nyugi :)
2021. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadikos? Miért van otthon? Nekik jelenléti oktatásuk van.
2021. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tesóm van itthon, én vagyok itthon. Nekem kell itthon takarítani.. Stb.

Tesóm ha délután itthon van akkor kell neki segíteni, igen nekik be kell járni a suliba.

2021. márc. 1. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!