Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Regen nagyon sok butasagot...

Regen nagyon sok butasagot kovettem el, drogok , partik, szexkalandok. Ma mar visszatekintve nem is tudom hogy tehettem ezt. Telejsen megvaltoztam Mas is van igy?

Figyelt kérdés

Hogyan nezzek azok szemebe akik vegigneztek az amokfutasomat?

Hogyan dolgozzam fel, hogy ezeket tettem?

28 l



#Megvaltoztan
2021. márc. 1. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Pszichológus.
2021. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Miért, mi a baj ezekkel? Tapasztalatot szereztél, ami nagyon értékes.
2021. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan vannak mások is így ezzel, én nem. Világéletemben óvatos voltam és ha nem állt rendelkezésemre megfelelő mennyiségű és minőségű információ, akkor csak a számomra "veszélytelennek" minősülő kalandba, cselekedetbe mentem bele.
2021. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Törődj bele,hogy a mai nők 90%-ába tartozol. Magyar mentalitás. Kalandozó kandúr.
2021. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
És?Nemcsak neked volt ilyen vad életed.Nincs ezzel semmi baj.Mindenki máshogy éli meg a fiatalságát.Nem kell ezen lovagolni.Megtörtént ami megtörtént,nem lehet visszacsinálni és nem is kell.Ez volt régen,most más vagy,ennyi.Szemükbe nézel és kész.Nem kell szégyenkezni hisz már megváltoztál
2021. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

"Telejsen megvaltoztam "

Velem együtt sokan nem változtunk ekkorát.

Kihagytuk fiatalabb éveinkből a nyakló nélküli szeszelést, a drogozást - és az ehhez tartozó szexpartikat.

.

"Hogyan nezzek azok szemebe akik vegigneztek az amokfutasomat?"

Ugyanúgy, mint azokéba, akik nem is tudnak róla.

Ítélkezés a könnyebb dolog, azok teszik, akik képtelenek/lusták gondolkodni.

Gondolkodni nem tudókkal/nem akarókkal pedig ne is foglakozz! - úgysem lenne semmi közös dolgotok.

2021. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

A múltat már nem lehet megváltoztatni. Örülj neki, hogy 28 évesen már leírhatod, hogy megváltoztál. Én is ennyi idős vagyok, ugyanezeket csináltam a szexet leszámítva, mert arra a drogoktól már nem volt igényem. Én is elmondhatom magamról, hogy megváltoztam. Ugyanúgy kell azoknak az embereknek a szemébe nézni akik ezt végigkövették, aki szeret az örül neki, hogy minden rendben veled. Aki meg lenéz, ezáltal csak elvesz az életedből,azzal építsd is le a kapcsolatot.


Szerencsés aki nem 40 évesen jön rá, hogy változtatni kell.

2021. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Most felvágsz? :D
2021. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem, sokkal hamarabb kellett vna azt a sok energiat onmagam epitesre forditani es nem eltekozolni az idot
2021. márc. 1. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"kellett volna"

Ennek felismerése arra jó, hogy ne kövesd el ugyanazokat a hibákat.

Visszamenni te sem tudsz az időben, tehát hiába rágod magad, akkor mit és hogyan KELLETT VOLNA tenned, azon változtatni nem tudsz.

Az, hogy 'hogyan kellett volna' ne önmarcangolásod alapja, hanem annak az iránynak mutatsa, merre nem szabad menned, legyen.

2021. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!