Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még valaki aki ugyanezt...

Van még valaki aki ugyanezt érzi?f22

Figyelt kérdés

Lassan 23 éves leszek, sehol nem tartok az életben. Se párkapcsolat, se karrier se semmi. Egyszerűen értelmetlennek érzem az életemet, nincs kedvem már tovább élni. Szeretnék meghalni. Öngyilkosságot nem szeretnék tekintettel a családomra, szóval csak miattuk nem teszem. Azt nem bánnám ha ma lefeküdnék és reggel már holtan feküdnék. Tudom ijesztő ezt olvasni, de egyszerűen úgy érzem, hogy nincs értelme hogy éljek. Bárcsak át adhatnám az életemet mondjuk egy kisbabának aki meghalt...

Persze lehet jönni, hogy kezdjek el sportolni, meg valami hobbit találni, de az ég adta világon semmit nem segít, egyszerűen nem szeretnek élni. Hiszek Istenben, tudom hogy halálos bűn elvenni a saját életemet, amit nem is akarok de legbelül szeretném hogy legyen vége.


2021. márc. 2. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen még nem vagy lekésve!

Erre gondolj,hogy még nyugodtan te magad alakíthatod a saját életed.

2021. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem így van, a párkapcsolat semmiképp nem akar összejönni. Pont ezért így egyedül nem tart semmi ami miatt úgy érzem, hogy élnem kellene. A családomra vagyok tekintettel, de amúgy nem szeretnék már élni se.
2021. márc. 2. 20:49
 3/11 anonim válasza:
100%

Nem vagy egyedül ezzel.

Én ugyanígy vagyok viszont soha nem gondolkodtam Öngyilkosságon.

Nekem sincs erre teljes megoldásom,

de ha van családod törődj velük, tégy meg értük mindent amivel segítheted őket. Keress valamit amit élvezel tanulni keresd a bölcsességet és azzal előbb utóbb járni fog egy hobbi amit élvezel csinálni.

Ha hiszel Istenben tudnod kell, hogy számára az élet a legértékesebb.

2021. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jobb is, hogy talán nincs senkim, ki szeretne egy ilyen emberrel élni mint én ? Épp ezért sokkal jobb lenne a társadalom nélkülem, csak ugye erről nem én döntők, hanem Isten.
2021. márc. 2. 20:50
 5/11 Miul válasza:
100%

Kezdjük ott hogy koronavírus van , aki élőben eddig csábított annak is most nehéz , szval ne legyél emiatt magadból kifordulva .A karrierbe meg nem tudom mit értesz , de lehet jobb lenne ha erre fektetnéd a nagyobb hangsúlyt :)

Találj valamit ami érdekel téged és szeretsz pl

2021. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végülis csak átmenetben vagyunk itt, én hiszek Istenben, ma is olvastam a Bibliát és ilyen gondolataim vannak. Ez tuti nem okés, őszintén sokszor úgy érzem, hogy Isten elhagyott. Tudom nem szabad ilyet mondani, de ezek az érzések vannak bennem.
2021. márc. 2. 20:53
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves tőletek, hogy próbáltátok segíteni!:)

Az a durva, hogy kívülről a legtöbb ember azt hiszi, hogy minden okés velem. Aztán belül pedig egy romlott valami vagyok. Ugye ez olyan, mint egy alma. Kívülről nagyon szép, belülről pedig rothad...

2021. márc. 2. 20:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek, de én nem hiszek Istenben.
2021. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2021. márc. 3. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert nem élek illúzióban.
2021. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!