Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy megilyedek a...

Normális, hogy megilyedek a pszichoterápiára járás lehetőségétől?

Figyelt kérdés
Most családi támogatással lenne pénzem terápiára járni. Mégsem merek jelentkezést küldeni egy terápiára. Mondjuk abban se vagyok biztos, hogy tényleg kell-e ez nekem, tényleg szeretnék-e változtatni az életemen.

2021. márc. 3. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván van valami alap betegséged, ha ez szóba került! És szakember ajánlotta, nem?

Mitől félsz? Mitől tartasz?


Jobb neked kínlódni magadban a lelki bajaiddal, élethosszig? Szerintem NEM!

2021. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Sokan megijednek, mert azt hiszik hogy ez a bizonyítéka, hogy valami nincs rendben velük. Tudatlanabb emberek összekeverik a pszichiátriával, ami már komoly mentális problémákkal foglalkozik és főleg gyógyszeres tünetkezelést folytat.

Pedig pszichológushoz nem a beteg emberek járnak, hanem azok, akik igényesebbek az életükre és nem akarnak egy elbénázott gyerekkor miatt egész életükben szenvedni.

2021. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!