Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha rosszul leszek...

Mit tegyek, ha rosszul leszek mindenféle mesterséges orvosi dologtól?

Figyelt kérdés

Nem tudom jobban megfogalmazni a kérdést, de most jöttem rá, hogy amúgy ezeket mind csak a félelmemmel idézem elő.

Egész hat éves korom óta szinte minden alkalommal elájultam, ha oltást kaptam. Mindig, amikor nyáron naptejjel kentek, akkor elkezdtem szédülni, és mindig rosszul lettem, már a hányinger kerülgetett.

Most az online oktatás miatt sokkal szárazabb a szemem, így gondoltam, elkezdek szemcseppet használni, mert már szinte állandóan fájnak a szemeim. Ma amikor használni akartam a cseppet ugyanolyan rosszullét fogott el, mint az előző két esetnél, amit leírtam.

Nem tudom, hogy miért félek ezektől annyira sokszor már tudat alatt, hogy fizikailag is kihatással van rám. Mit tehetnék ez ellen?

16/L



2021. márc. 3. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hipochondria. A tested meg produkálja hozzá a tüneteket.
2021. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a hipochondria az nem az, amikor súlyos betegségeket képzelek be magamnak? Volt, amikor azt hittem, hogy hipohonder vagyok, de nem emiatt.
2021. márc. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!