Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az hogy a testem...

Lehetséges az hogy a testem átvette felettem az irányítást?

Figyelt kérdés

Ez kb januárban kezdődött h bármit is szeretnék a testem cselekszik helyettem.

Mondjuk végig szeretnék valakit hallgatni de valamiért a testem elindul másmerre.

Vagy pihenni akarok a fotelbe de a testem elkezd fekőtámaszozni és nem tehetek ellene semmit és majdnem összeroskadok de a testem nem haggya abba.

Vagy állok egy sorba egy ajtónál de nem tovább megyek hanem mindenkit előre engedek.

És egyszerűen bármi mást akarok csinálni mondjuk odamenni valakihez vagy megölelni nem. Hanem a testem nem engedi és ott maradok mintha csak ösztönök alapján cselekednék és az agyam nem tudja befolyásolni a testemet.

Ma reggel is akaratlanul felkeltem hajnali 4kor és olvastam.

Ez normális?

Vagy hülye vagyok?

Csak beképzelem?

Kérlek segítsetek minnél elöbb mert tanácstalan vagyok hogy ennek most örülnöm kéne? Vagy mi? Volt már valakinek ilyene? Ha igen akkor még mindig van? Vagy ez csak átmeneti?


2021. márc. 4. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
WTF?
2021. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ennél nagyobb hülyeséget még nem olvastam, pedig erős a mezőny.
2021. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor forduljak szakemberhez?

Megőrültem?

2021. márc. 4. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog, amire gondolni tudok, hogy van valami amit eltervezel, de elkalandozol a gondolataiban és végül mást csinálsz. De szerintem te nem így érted.
2021. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4es kb érted h mire gondolok csak nem kalandozok el a gondolataimban hanem úgy képzeld el hogy csak a fejemben vagyok jelen és sehol máshol a testem cselekszik úgy hogy én azt nem akarom.

Mondjuk úgy képzeld el hogy be vagy zárva egy uveg burába és rá vagy rakva egy robot tetejére amit te nem irányítasz és csinálhatsz bármit de nem te döntöd el hogy mit csinálsz. Most is délután elmentem futni miközbe semmi kedvem nem volt de a testem vitt előre és nem én vittem a testemet.

Szóval értitek hogy mire gondolok?

És am pszcihologushoz vagy pszichiáterhez menjek? Vagyis gondoltam felhívók egyet mert nem hiszem h rendelnek ilyenkor a járvány időszakban.

2021. márc. 4. 20:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!