Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eljutottam az öngyilkosság...

Eljutottam az öngyilkosság gondolataig?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és úgy erzem eddig bírtam

Sokszor voltam már kiborulva idegileg sokszor ereztem ezt

De már többet nem akarom véget akarok vetni a szenvedésnek örökre

Anyam mindig is utalt mert apám verte ot és rajtam töltötte le q feszültséget apám halálosan fenyeget

Barátaim nem keresnek nincsenek

A szerelmem pedig régen kihasznált és most én konyorogtem vissza magam és úgy erzem nem szeret annyira

Nincs senkim

Nem birom feldolgozni a sok csalódást amit kaptam

Nem megy

Nem tudok úgy élni többet hogy folyton ott legyen bennem ez a sok fájdalom

Nemtudok kihez fordulni

Selejt vagyok

Nem kellek ide



2021. márc. 4. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Ne légy öngyi, mert akkor a pokolra jztsz, és rosszabb helyre kerülsz a mostaninál. Ha megvan kezed lábad, látsz, hallassz, beszélsz, akkor minden jóra fordulhat. Fiatal vagy.
2021. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó pszichológust.
2021. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
60%

Az öngyilkossággal nem vetsz véget a fájdalomnak..csak átpasszolod másnak.

Nem halhatsz meg, még élned kell, muszáj valamit találnod amibe kapaszkodhatsz.

2021. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Hívj fel lelkisegely szolgálatot.
2021. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem találsz segítséget és nem csinálsz semmi "butaságot":


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a helyzeted, viszont vedd tudomásul, hogy 19 éves vagy. Ez a kor a lehetőségeket jelenti. Vagyis azt, hogy hamarosan szabad vagy, és ki tudsz törni abból a mérgező közegből, ami sajnos a családod.


Nem te tehetsz róla, ne bántsd magad, hanem keresd a lehetőséget a kitörésre, felépülésre. Meg kell mutatni magadnak, hogy igenis értékes vagy.


5 év múlva lehet lesz egy szép, szerető családod, a gyerekeiddel fogsz játszani a napsütésben, a szerelmed pedig egy romantikus vacsorára visz.

Ne add fel, nem éri meg meghalni azért, ami később jön.

És ha a kitöréshez segítséget igényelsz, akkor bátrann keress egy olyan megbízható pszichológust, aki végig támogatni fog és a bizalmi forráspontod lesz.

2021. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mattyer1 válasza:
17%

Pedig én tökre megértem, ha egy ilyen helyzetből menekülni akarsz.


Nincs garancia arra, hogy az életben máshol megleled a nyugalmat. Szóval valóban könnyebb út a halál.


Korona miatt pedig mit is tudnál tenni? Hacsak nincs egy távoli rokon, akiné megszállhatsz, nem sokat. Nincs munkalehetőség, nincsenek ismerősök, és ezeken egy pazichológus nem tud segíteni, és ők se ingyen dolgoznak.


Mindenesetre, ha mégse lennél olyan bátor, hogy megöld magad, én azt mondom hogy menekülj. Menekülj ebből a nyugati társadalomból. Talán találsz önkéntes melókat, és talán később elrepülhetsz valahova messzire, ahol új emberként kezdhetsz, és egy teljesen más környezetben élhetsz.


(Ha mondjuk indiába, vagy hasonló helyre mennél, nézz utána milyen oltások és egyéb teendők kellenek)


Addig is.. Tanulj nyelveket. Én ezt tzdom tanácsolni.

2021. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne a változtatnál a környezeteden, elköltöznél külföldre mondjuk?
2021. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!