Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha párszor előfordult hogy...

Ha párszor előfordult hogy alvás közben kutattam a szekrényben, illetve összehajtogattam az ágyneműmet akkor rossz ötlet lenne az ágyam mellé önvédelmi fegyvert tenni? Nem egyedül élek és aggódok hogy probléma lenne belőle

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Mitôl félsz?
2021. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmitől csak jó érzés, hogy ott van, de rájöttem ha használni kéne nem tudom olyan gyorsan előhalászni a fiókból mint mondjuk az éjjeli szekrényről vagy a párna alól
2021. márc. 5. 09:36
 3/8 anonim válasza:
22%

Tedd azt,jó ötlet.

Nyugi,vannak barátaim akik kést raknak a párna alá :D

Ha gázpisztoly,vagy gumilövedékes semmi akadálya,de a lőszer,akkor inkább ne.

2021. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gumilövedékest
2021. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem az önvédelemmel van problémám hanem attól félek hogy alvás közben megtámadok vele valakit a családból mert párszor előfordult hogy alvás közben csináltam dolgokat
2021. márc. 5. 12:45
 6/8 anonim válasza:
100%
akkor tedd el a fegyvert.
2021. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlok semmiféle fegyvert, még csak éles tárgyat sem. Gyerekkoromban okoztam anyagi károkat alva járva és már az is bőven sok volt, hogy ezzel megijesztettem a szüleim.
2021. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában sok baleset van lakásban tartott fegyverekből. Mi van, ha rosszat álmodsz és valóságosnak hiszed? Olvastam olyat, ahol éjszaka a pasi lelőtte a terhes feleségét, aki a kamrában matatott, mert betörőnek hitte és megijedt.
2021. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!