Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel csökkentitek a szorongás...

Mivel csökkentitek a szorongásotokat?

Figyelt kérdés
Már egy hete folyamatosan szorongok, úgy érzem, minden funkciómat elveszítettem. Alkalmatlan vagyok, és minden tönkremegy, amihez közöm van. Szeretnék jobban lenni, nem akarom tovább terhelni a környezetemet. Mit tehetnék? Járok pszichológushoz, folyamatban a gyógyszeres kezelés elindítása. Addig hogy bírjam ki? Ti hogy segítetek magatokon?

2021. márc. 6. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

10 eve kuzdok vele.

Edfig semmi segitseg.

A szorongashoz mar tarsult panikrohqm, hipochondria, agorafobia, klausztrofobia is.


Neha 1-1 xanax szokott segiteni, de ennyi.


Probalok ellni :)

2021. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

A pszichológus és mellé a gyógyszeres kezelés jó kiindulás.Mellette próbálj lazulni,nézz magadba,és értékeld önmagad.Lehetőleg a jó dolgokat vedd szemügyre.Gondolkodj el azon milyen ember volnál,ha nem uralná a szorongás a személyiséged.

Hisz a legtöbb mentális betegség elnyomja a személyiséget,és uralkodik rajta.Nem te vagy rossz,vagy alkalmatlan,hanem a szorongás tesz azzá.Az tökéletes felfogás és kiindulás hogy szeretnél meggyógyulni,szeretnéd elhagyni a szorongást.Hogy elmentél pszichológushoz is ezt mutatja.Mellette csak türelemre és kitartásra lesz szükséged,akarnod kell,hogy felülkerekedj a problémákon.

Nekem egyébként sokat segített hogy szembe mentem a félelmeimmel.Nyilván fokozatosan,és nem azonnal a lehetetlent céloztam meg.Elérhető apró célokkal illetve sikerélménnyel fel lehet építeni egy egészséges önbizalmat!

2021. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Még sose szorongtam, valószínű másképp bánok magammal, mint te. Egy mélyebb beszélgetés kellene ehhez, hogy meg tudjuk állapítani, miben áll ez a másság kettőnk közt.

Én általában a legenyhébb rossz érzéseket sem engedem meg kifejlődni, megkeresem az okát és addig nem foglalkozom mással, amíg fel nem oldottam.

Nem vagyok én mazochista!!

2021. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Napi 5 gramm fű.
2021. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Kedves 3-as! A szakmai álláspont szerint aki nem szorong, az pszichopata. Súlyos betegség a szorongás hiánya. Az egészséges ember bizonyos helyzetekben szorong, ez a normális pszichés működési mód.
2021. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

5

A pszichopátia nem súlyos betegség, inkább evolúciós előny (egyes források alapján). Néhány esetben viszont a pszichopata is képes szorongásra.

2021. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
5: Akkor mért kellene kezelni a szorongást, ha az az egészség?:))
2021. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

"Mivel csökkentitek a szorongásotokat?"


Én pl. Scotch whiskyvel.

:)

2021. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy, hogy tudatosítom, hogy azelért érzek így és így, mert erre és erre gondoltam, és azért gondoltam erre, és erre, mert...

Elkapom azt a pillanatot, ahol az egész elkezdődött és általában így észreveszem, hogy egy alaptalan dolognál indult be, vagy valami olyannál, ami egy múltbeli nem túl kellemes élményre emlékeztetett. De a lényeg, hogy megértem, hogy miért érzem magam úgy ahogy.

Plusz pszichológus.

2021. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2mg xanax a legjobb(4 feles)
2021. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!