Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sertralin, szorongás, frontin....

Sertralin, szorongás, frontin. Mikor hat, hogyan bírjam ki addig?

Figyelt kérdés
3 éve már kaptam Sertralint (50 mg), ami teljesen megváltoztatta az életemet. A szorongás, szociális fóbia, pánikbetegség, kényszerbetegség, amik mind kínoztak, szépen lenyugodtak, teljesen jól lettem. 2020 tavaszán sikerült 2 év után letenni a gyógyszert. Most viszont néhány hónapja visszatért a szorongás/pánik. Kb 1 hónapja lett olyan, hogy már éreztem, nem fog csak úgy elmúlni. 2,5 hete szedem a Sertralint, de még semmi hatása nincs. A frontint igyekszem csak akkor bevenni, ha nem vagyok jól, de lehet, tanácsosabb lenne a felírt reggel-délben-este adagot szednem. Hál' Isten a munkámra nincs kihatással, el tudom azt végezni (szellemi dolgozó vagyok), de a szabadidőm egy káosz. Nem múlik el a szorongás, állandóan feszült vagyok, és nem látok kiutat ebből az egészből. Nem tudom, miért tért vissza, valószínűleg a bezártság, ez a káoszos helyzet sem tett jót. Nagyon reménykedem, hogy hamarosan hat az antidepi. Esetleg tudnátok valami tanácsot adni?
2021. márc. 6. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom a korodat de ha szedsz vérnyomást csökkentőt

Akkor ki kell kísérletezni

Mert én két év után jöttem ra

Hogy ezektől szorongok depressziós feszült és állandóan világvége hangulat

És oknelkuli sirasok is

Uraltak pedig négy félét ismegpobaltam ha nem szedem1-2

Hét után sokkal jobban vagyok

Persze a két év után emlékszem

Az állapotra ami volt

Persze ez csak egy ötlet

De hátha okozhatja?!

Bocs a hibakert telóról írtam

Jobbulást

2021. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, én is nagyon nagyon hasonló cipőben járok, mint te. Majdnem ugyenez az én sztorim is, mint a tiéd. Ha gondolod pm-ben leírhatom az én tapasztalataimat.
2021. ápr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!