Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám abbahagyni a...

Hogyan tudnám abbahagyni a folyamatos félelmet?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Pár hete meghalt anyukám kollégája koronavírusban, elhízott volt, magas vérnyomás. 3 Gyereket hagyott hátra.(48 éves volt) Egyszerűen szörnyű volt látni a gyerekeket a temetésen. sose éreztem még annyira rosszul magamat. Azóta folyamatosan attól félek hogy a szüleimnek is ilyen vége lesz, mindkettő 50 éves magas vérnyomással de kezelve volt azthiszem. Próbálom őket mihamarabb meggyőzni a vakcináról, akkor lennék teljesen nyugodt. Hogy tudnám abbahagyni a folyamatos félelmet?

2021. márc. 6. 23:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként csak a legszükségesebb dolgokért megyünk ki
2021. márc. 6. 23:39
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Kevés az esély arra, hogy meghalnak a szüleid, max. 5%. Még 85 év felett is csak 15% a halálozási arány. Lazázz be. :)
2021. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Keress egy jó pszichológust.
2021. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Tepj be es lazulj
2021. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is betephetnel picit.
2021. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne nézd a koronavírussal kapcsolatos híreket a tv-ben, ne olvasd a cikkeket ezzel kapcsolatban, mert csak pánikot keltesz magadban.
2021. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 everlight ***** válasza:
Ne nézz tvt.Ha valaki elhízott,egyéb bajai vannak:Szív elégtelenség,stb az úgy is meghal,teljesen természetes ,nekem több rokonom rákban halt meg mégse rettegek hogy én abban halnék meg.
2021. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!