Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudjam meg ki vagyok?

Honnan tudjam meg ki vagyok?

Figyelt kérdés

Furcsán fog hangzani amit kérdezni szeretnék,de remélhetőleg minnél hamarabb választ kapok rá vagy segítséget.Sosem éltem úgy az életem ahogy akartam mindig úgy tettem hogy az másnak kedvére essen.Most elérkezett az életembe egy olyan aladály amit nem tudok megmászni.Szükségem van hozzá saját magam megertésére.Ha valaki tud segíteni abban a kérdésben hogy is ismerhetném meg sajat magamat,szexuális orientáltságomat,természetemet dobjon egy kommentet.

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.^^



2021. márc. 7. 22:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha ez valamit segít 21 éves nő vagyok.
2021. márc. 7. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Lehet, hogy törlik a válaszomat, de számomra a hallucinogének (gomba, DMT) egyszeri kipróbálása nagyon nagy pluszt adott az életemhez önismeret terén. Nem kell követned, de legalább olvass utána pl. redditen. :)
2021. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mással hanem kezdj el azon gondolkodni hogy téged mi érdekel és hogy te mit szeretsz csinálni. Ha rájösz indulj el azon az úton
2021. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiskorom óta próbálok megfelelni.Mindig azon vagyok hogy ne okozzak csalódast.Édesanyám azt szeretné ha heteró lennék pl.de nekem fogalmam sincs mi vagyok.A pszihológusnak hála pedig már azt sem tudom hogy ki.Felhívta rá a figyelmem hogy ami eddig voltam az nem én voltam hanem az amit a környezetem akart.:/
2021. márc. 7. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy leginkább akkor vagyok önmagam, ha teljesen egyedül vagyok. Akkor nem kell gondolkodni, ciki-e a téma amit éppen a tv-ben nézek, vagy gáz-e a zene amit hallgatok... vagy milyen videora végzek önkielégítést. Utóbbi megadja a szexuális irányultságodat. Előbbi az érdeklődési körödet. Ha ezekből kiindulva keresel barátokat, párt, akkor nem kell szerepet játszani. A hobbid pedig az érdeklődési köröd meghatározza.
2021. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig hogyan élted az életed? Pasiid voltak vagy csajaid?
2021. márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eléggé bonyolult.Régebben volt még kiskoromban 3 lány utána marhasokáig senki.17 éves koromban kényszerből/családi és barái/ egy férfi és most van a jelenlegi párom aki nő akar lenni/még férfi/
2021. márc. 8. 08:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!