Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kérhetné egy 16 éves...

Hogyan kérhetné egy 16 éves korú gyerek ingyenes pszchiológus segítségét, ha az iskolapszchiológus nem opció a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Elég sürgős volna, azt hiszem..

#pszichológus #iskolapszchiológus
2021. márc. 7. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


bár nem pszichológusok vannak a vonal mögött, de ha igazából csak arra vágysz hogy meghallgassanak, és tanácsot adjon valaki, akkor szerintem jó

2021. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ez az amit keresel: [link]
2021. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket, de nem igazán csak egy beszélgetésre volna szükségem, hiszen azt meg tudom tenni a közeli barátaimmal.

Közel 8 év elhanyagolt lelki bajaira kéne valami megoldást keresnem, mert kezd rá menni a mentális egészségem, és már mások is mondták hogy gáz van. Kezdek hallucinálni és képzelődni. Anyummal nincs meg ez a kapcsolat, anyagi keret szintén nincsen meg rá. Így hagyni pedig nem lenne vicces, az iskolapszchiológusra meg kitudja meddig várhatok még:/

Esetleg ilyen lehetőség nem adott? Várjak akkor?

2021. márc. 7. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem dolgozik az iskolapszitek online? Akiket én ismerek, ők dolgoznak most is. Egy kérdést megér szerintem mindenképp.
2021. márc. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Hàziorvos beutal pszichológiára
2021. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedagogiai szakszolgalatnal is vannak pszichologusok, de az iskolapszichologusnak is "illik" atallni digitalisra, es ugyanugy dolgozni. Ott a Kek Vonal is.
2021. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En is pedagogiai szakszolgalati pszichologushoz jarok, eddig nagyon jok a tapasztalataim.
2021. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!