Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szakemberhez érdemes...

Sztepi kérdése:

Milyen szakemberhez érdemes fordulni ilyen problémával?

Figyelt kérdés

Augusztus óta elég sokszor visszatér nálam a szorongás, belső feszültség. Szeretnék felkeresni egy jó szakembert, mert már elegem van ebből. Természetesen tudom jól, hogy minden fejben dől el, de nem tudom, hol érdemes elkezdenem.

Sokat vagyok egyedül, ráérek figyelgetni magam. Szedek antidepresszánst, már 3. éve küzdök pánikbetegséggel. Az elején nagyon nehezen viseltem, ma már ritkán vannak pánik tüneteim. Inkább ez a szorongás, félelem attól, hogy a jövőben mi lesz velem, figyelem, hogy jelen pillanatban, hogyan érzek és sajnos nálam ez nagyon rossz érzést vált ki. Nehéz megfogalmazni. Van itt olyan, akinek sokat segített az állapotán egy szakember? Terapeuta vagy pszichológus? Ki mit ajánl?



2021. márc. 8. 17:17
 1/2 alletta ***** válasza:
100%
antidepresszánst ki írta fel?
2021. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A háziorvosom. Faxiprolt szedek 75 mg.
2021. márc. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!