Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet emögött a visszatérő...

Mi lehet emögött a visszatérő álomtéma mögött? (vigyázz, mert felkavaró! ha érzékeny vagy ne olvasd el!!!)

Figyelt kérdés

Nem gyakori, de visszatérő téma az álmaimban. Mostanában kicsit gyakrabban fordul elő. Arról álmodok, hogy kisbabám van, de csökevényes. Vagy nagyon kicsi, alulfejlett, kb. tenyérnyi nagyságú, volt, hogy babszem nagyságú. Van, hogy csont és bőr, meg előfordult, hogy kint voltak a belső szervei. És mindig arra gondolok álmomban, hogy nem tudom ellátni, táplálni, mert alkalmatlan vagyok a feladatra, és miattam ilyen.

1 hasonló volt még, amiben terhes voltam, és kiesett belőlem a gyerek, utána meg vissza akartam menni megkeresni, hogy hol hagytam el, erre áthajtott rajta egy autó.

Nincs gyerekem, nem volt vetélésem se, terhességmegszakításom se, terhes se voltam, még a közelébe se kerültem ilyeneknek. Egy nőgyógyászati műtétem volt, ami esetleg ehhez kapcsolódna, bár nem hiszem, mert régen volt, és nem is rázott meg annyira. Lehet mégis van valami feldolgozatlan?

Vagy mi ez és honnan jöhet?


(egészségügyi szempontból vagyok kíváncsi rá, ezért ide írtam a kérdést)


2021. márc. 9. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Anyasággal kapcsolatos szorongásnak tűnik. Szeretnél gyereket, de nincsenek meg a megfelelő körülmények, párkapcsolat, anyagi helyzet, stb. Vagy nem szeretnél, de a tested vágyik rá, a biológiai órád jelez.
2021. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!