Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lorazepám vagy az alprazolám...

A lorazepám vagy az alprazolám erősebb?

Figyelt kérdés

Pl Loranxilból mennyi felel meg 1

mg Xanax erősségének?



2021. márc. 9. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
mindkettő méreg. ne vedd be őket. sajnos én már 9 éve vagyok frontin függő
2021. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a lorazepam USA-ba "divat" ott sokkal gyakrabban írják fel mint magyarországon.


Nagyon jó görcsrohamokra epilepsziánál, és rákosoknál amikor kapják kemot hányingerre is felírják off label.


Szóval a lorazepam több mindenre használható. Súlyos függőséghez vezet amúgy drog szerintem én biztos nem szedném.


A frontinról se bírok leszokni

2021. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha meg szorongsz szedjál antidepresszánst SSRI-t mondjuk eszcitalopramot
2021. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 mg lorazepám =0.5mg alprazolám. Frontint szedek,de volt szerencsém loranxilhoz,frontin gyorsabban,erőteljesebben hat,fejben is jobban leszedál,loranxil testileg inkább,nem olyan "agresszív" lassan hat,és leginkább tényleg csak megnyugtat,szerintem egy fokkal "kellemesebb" mint a fronya. Mindegyiknek megvsnnak a pozitívumai,negatívumai. Alprazolám erősebb.
2021. márc. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lorazepám tovább marad a testben,lassabban is ürül ki Loranxilból az 1mg-t próbáltam,fronyábol 0.5 szedek pontosan kb. így írnám le,egy 0.5 frontin kicsit erősebb mint egy 1mg lori úgyhogy 1mg alprazolám=~2.5mg lorazepám,úgyis pont akkora az erősebb kiszerelés belőle. Más érzés mind2 viszont ha már rá vagy szokva sajnos nem váltja ki egyik a másikat,legalábbis a lori a frontint nem,ez sajnos tapasztalat,most vagyok leszokóban a fronyáról,simán megy csak tartani kell a fokozatosság elvét. Amúgy én nem tartom démonian rossznak a nyugtatókat,tudni kell használni,és ez az abbahagyásukra is érvényes. 4-es voltam
2021. márc. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!