Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin 0,25 negyedének/feléne...

Frontin 0,25 negyedének/felének hatása?

Figyelt kérdés
Először vennék be nyugtatót, mert elő kell adnom és ilyenkor mindig pánikrohamot kapok előtte/közben, akárhogy is próbálok megnyugodni. Ekkora adagtól nem tompulhatok le annyira, hogy olvasni/beszélni se tudjak, ha először veszem be?

2021. márc. 10. 17:54
 1/10 alletta ***** válasza:
100%
szerintem ez annyira minimális mennyiség, hogy semmi bajod nem lesz tőle. talán még a pánikodon sem segít.
2021. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
nem nyugtató kell ide, hanem el kell engedned magad és megtanulni higgadtan előadni. Van erre néhány kiváló módszer a neten, hogy hogyan csökkentsd az izgulást mások előtt való felszólalás esetén. Régen én is sokat izgultam hasonló szituációkban, nekem az segített, hogy sokszor elismételtem otthon a mondandómat, felkészültem alaposan az előadásra és egy kellemes helyre képzeltem magam mialatt előadtam. Miután többször előadsz, bele fogsz jönni és nem lesz több izgulás.
2021. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ne kezdj Frontint szedni semmilyen mennyisegben sem! Hallgass a 2es-re.
2021. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
0,25 fele semmire se elég. Legalább egyet vegyél be, ha kettőt nem akarsz
2021. márc. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Bar a harmas azt mondja hallgass a kettesre, amennyiben mar megprobaltal terapiara jarni, kiprobaltal gyogyszermentes megoldasokat, akkor azt mondom hogy inkabb gyogyszer.


Idezem, "nem nyugtató kell ide, hanem el kell engedned magad és megtanulni higgadtan előadni".


Aki ilyet mond, annak fogalma sincs milyen az igazi lampalaz amikor legblokkol az agyad teljesen es nem tudsz csinalni semmit. Ez szimplan nem ilyen egyszeru par (sok) embernel. Vannak erosebb szemelyisegek, es sajnos vannak gyengebbek.


Ha ilyen egyszeru lenne akkor nem kellenenek szorongasoldo gyogyszerek... az osszeeskuves elmeletek meg nem erdekelnek.

2021. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sajnos nálam ez már tényleg nem az a szint, hogy a relaxációs technikák elegendően lennének vagy gyógynövények. Tényleg minden ilyesmit próbáltam eddig, de nem segítettek. Van már az a pont, amikor egyedül a nyugtatóban reménykedsz. (Én sem vagyok gyógyszerpárti)
2021. márc. 11. 11:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy azok kerülnek lepontozásra akik a normális megoldásokat javasolták. A frontin lehet, hogy rövid távon segíteni fog, viszont hosszú távon csak függővé tesz és a hatásosságát se fogod érezni.


#5 én is voltam korábban lámpalázas, viszont felül kell kerekedni rajta, felnőttként gondolkodni és legyőzni ezeket a félelmeket. Nem egyszerű és nem az egyik napról a másikra fog ez a fejlődés bekövetkezni. Gyakorolni kell ezt és nem szabad félni a változástól. De természetesen lehet ezerrel nyomni a gyógyszereket is, aztán várni a csodát tőle, csak azon fogod kapni magad egy idő után, hogy nem tudsz róla lejönni. Sóvárogni fogsz a nyugtató után.

2021. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem én értékeltem le senkit. Mindenkinek a szubjektív véleménye, hogy neki mi segít vagy mi nem.

Egyébként végül nem vettem be nyugtatót, sajnos nem is sikerült úgy, ahogy szerettem volna. Elő, előadtam, de érezhető volt rajtam, hogy a pulzusom 160 körül van. Muszáj lesz erre kitalálnom valami normális megoldást, mert ez így kínos lesz minden egyes alkalommal.

2021. márc. 12. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyakran kell előadnod?

Nekem az segített hogy konkrétan megirtam a szöveget amit az elején mondok és szétszivattam a családot mert leultettem őket a kanapéra és megkertem őket hogy bámuljanak nagy szemekkel, hogy szokjam a helyzetet. De nyilván ez nem mindenkinek válik be


Esetleg a kognitív viselkedésterápiát érdemes lenne kipróbálnod:)

2021. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb is hogy nem vetted be, mert kb semmit nem ért volna akkora adag.
2021. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!