Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A cbd teljesen visszafordítja...

A cbd teljesen visszafordítja a thc okozta mellékhatásokat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Akut hatása biztosan van, ami a következőt jelenti: ha túlszívod magad, akkor érdemes CBD-t fogyasztani, így ellensúlyozza a THC pszichoaktív hatásait. Erre gondoltál?
2021. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgyértem, ha valaki rendszeresen szív, előjönnek amik előjöhetnek tőle, és utána cbdt fogyaszt akkor helyreállítja az embert, mintha nem is szívott volna?
2021. márc. 18. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
És mik azok a tünetek, amelyek nálad előfordulnak? Mióta szívsz? Mennyit, milyen rendszerességgel? Nyugi, nem vagyok zsaru.
2021. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz hogy előjönnek amik előjöhetnek?

Szívok egy ideje, vannak dolgok amik nem tetszenek nyílván, de te mire gondolsz itt?:D

2021. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert pl. olyan látens mentális bajt, pszichózist, a felszínre hozhat, ami már megmarad mert előjött, és nem tűnik már el. Meg ilyen lassult gondolkozást szokott okozni, meg logikai összefüggések kevésbé állnak össze, ezeket lehet javítja valamennyire.
2021. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Te a THC-ről beszélsz, pont erről szeretne leszokni a kérdező.


Kérdező! Tegnap rákérdeztem egy szakértőnél, sajnos elfelejtettem szólni. A CBD-nek valóban van antipszichotikus hatása, használják skizofrénia, pánikroham, szorongás kezelésére is, bár nem Magyarországon. Ettől függetlenül még legálisan beszerezheted, azonban ajánlom, hogy külfüldi, lehetőleg svájci forrásból tedd.

2021. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!