Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az probléma, hogy úgy érzem,...

Az probléma, hogy úgy érzem, hogy annyira jó lenne néha egy kicsit lebegni néhány szem nyugtatótól, mint régen? Nincsenek elvonási tüneteim, nem érzek erős késztetést arra, hogy elszálljak, csak szeretném azt az érzést újra átélni, amit adott.

Figyelt kérdés
Pár éve, amikor nagyon mélyen voltam lelkileg, akkor alkalmanként nagyobb adagban nyomtam a Frontint és a hangulatjavítókat, aztán amikor később javult az állapotom, akkor elkezdtem újra normálisan szedni. Viszont később, mikor újra visszatért a depresszióm, akkor egyszer-egyszer bevettem 8-10 szem 0,5 mg-os Frontint, és komolyan, annyira jól éreztem magam a hatása alatt.

2021. márc. 14. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, probléma, de nem meglepő. Aki egyszer megtapasztalja a hasonló érzéseket, örökké kívánni fogja. Nem véletlenül olyan egyszerű ráfüggni.
2021. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 alletta ***** válasza:
100%
annak idején nem véletlen kaptad a gyógyszert. most nincs rá szükséged, vagy kábán akarod tengetni a mindennapjaidat?
2021. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az érzést... Átkozott frontin... Én akkor láttam legélesebben a világit, amikor nagyobb mennyiségű frontint vettem be. Minden ügyes-bajos dolgom úgy elintéztem, hogy hihetetlen. Egy nap alatt az összes problémámat, vizsgát, orvosi beavatkozást, stb. De akkor sem szednék többet, még ha nehezebb is nélküle... Soha többé nem akarom elveszíteni önmagam!
2021. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


#2

Szükségem van rá, szedem is normális mennyiségben, ahogy a doki felírta.

2021. márc. 14. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 mi volt a hátránya, ami ennyire durva lehetett?
2021. márc. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Mi volt a hátránya?

Felfalja az ember eszét. Arra lettem figyelmes, hogy egy adott tevékenység közben, amit mondjuk már százszor csináltam előtte, elfelejtem, hogy mit akarok csinálni?

Borzalmasan rontja a memóriát. 5 percenként szaladtam vissza, hogy becsuktam-e az ajtót,lekapcsoltam-e a gázt. Sorolhatnám még. A vényomásom folyamatosan 80-90 volt, álmos voltam, ha pedig nem vettem be a falat kapartam , és olya depressziós voltam, hogy azt hittem kapufa lesz. Esküszöm, hamarabb szívnék el egy füves cigit, mint vennék be frontint.

Persze azt sem tenném meg, ezt csak képletesen mondtam. Hiába nem "durva cucc", valamilyen szinten nagyon az. Én családi problémák miatt lettem függő. Már nem is tartok itthon. Időnként, amikor ideges voltam, volt, hogy az egész lakást felforgattam, hátha van egy szem valahol. Eleinte találtam (szándékosan dugtam el az ágy mögé, pénztárcába, fiókba), egy-egy szemet, a legkisebb dózisban. Aztán már mikor azokat is beszedtem, nem is tároltam otthon többé, hiába tudtam, hogy nincs, kerestem mindenhol. Másnap áldottam az eszem, hogy nem adtam magamnak lehetőséget találni. Gondolja meg mindenki, kell-e neki ez. Én ha mégegyszer vágyat éreznék iránta, elmennék inkább pszichiáterhez. Néha persze eszembe jut, hogy de jó lenne egy szemecske, de egy ritkábban, és hamar el is múlik ez az érzés...

2021. márc. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szedek frontint,de egyet nem értek,mégis hogy lehet tőle "lebegni"? Normál mennyiségben megnyugtat,nagyobb mennyiségben (életemben 1-2x volt rá példa,egyszerűen elálmosodtam,és bealudtam,azon kívül hulla voltam,es azt sem tudtam,hol áll a fejem. Stresszelni nem stresszeltem semmin,ahoz túl kába voltam. De hogy itt olyan érzéseket,dolgokat írtok le,mintha ekiről,vagy tiszta md.ma kristályról beszélnétek,az durva. A frontin nem okoz eufóriát. Legalábbis nekem nem,amire való,arra jó xD
2021. márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Azt meg végképp nem értem,hogy tudott a 3-as gördülékenyen ügyeket intézni nagy mennyiségű fronya hatása alatt,én olyankor max az alaptevékenységeim tudnám elvégezni,kaja,wc ennyi,az meg a másik,h még felöltözni is lusta lennék utcai ruhába,nemhogy teendőket intézni :D
2021. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkire máshogyan hat, illetve függ a toleranciádtól. Ugyanúgy mint az ital. Valaki verekszik, valaki nevetgél. Én teljesen tisztán látom a dolgokat, ha bevagyok frontinozva (ejj de csúnya kifejezés). Persze pár óra múlva állva elalszom, de addig pörgök, vagyis inkább szépen intézem a dolgaim. Valószínűleg ha nem lenne folyamatos megfelelési kényszerem, alapjáraton is eltudnám végezni a nehezebb dolgaimat is.


Belőlem a frontin "kiszedi" a megfelelési kényszert, előhozza a talpraesett, problémegoldó képességem. Viszont sajnos csak az a pár óra jó. A másnap borzalmas számomra, fáj a fejem, romlott sokat a memóriám, bár már nem szedem egy ideje, azért harcolok, hogy nélküle is olyan legyek... Nagyon nehéz, most fogok jelentkezni pszichiáterhez. Bár ne lenne ennyi rengeteg hátulütője ennek a szernek...

2021. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!