Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki anorexiás, hány kilógramm...

Aki anorexiás, hány kilógramm lefogyás után küldik pszichiátriára?

Figyelt kérdés
bocsi ha rosszul fogalmaztam

2021. márc. 14. 18:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kg-n mulik, de amugy ha 17 alatti bmi, az mar korosan alacsony.
2021. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Húgom 160 cm és 36 kiló volt amikor kórházba került. Pszichiáter napi szinten foglalkozott vele.
2021. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 160 cm 34-35 voltam. De nem kerültem kórházba, csak bejártam. 38 kilósan kerültem be, 1 centivel magasabb is lettem.
2021. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
#2 miket evett egy nap?
2021. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

2. vagyok.


Húgom szinte semmit nem evett. Voltaképpen csak tologatta az ételt a tányéron. Szüleim próbáltak segíteni, de nem sikerült. Amikor könyörgésre sem ment, amikor észrevettük, hogy bár evett valamit, hogy anyuékat megnyugtassa, majd kihányta, akkor döntött anyu. Orvost hívott. Orvos szerint súlyos önértékelési gondja van, depressziós, anorexiás. Orvos utasítására kórházba kellett mennie. 2 hónapig volt bent. Ott felhízott 45 kilóra. Kiengedték. Nyugodtabb volt, és kezdtünk fellélegezni. De újra azokkal az idióta barátnőivel lett akik hasonlóan mint a húgom önértékelési gondjuk volt, mert szerintük aki nem csontsovány az kövér disznó. Húgom visszaesett. Újra kórházba került amikor lefogyott 34 kilóra. De addigra már késő volt. Szervezete egymás után leállt. 2 nappal a 16 születésnapja előtt halt meg. Pedig amikor 60 kiló csupa izom volt, olyan szép volt. Csak mondom: a hasonló gondolkodású barátnői közül csak kettőnek jött meg az esze. Egyikük még ma is anorexiás, szerintem hamarosan ő is feladja. A másikuk meg súlyosan elhízott. Húgom halála után annyira beijedt, hogy ő meg folyamatosan eszik. Annak a kettőnek akinek megjött a józan esze, normális testalkatúak. egyikük pszichiáter lett, kimondottan anorexiásokkal foglalkozik.

2021. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 rettentően sajnálom hogy rákérdeztem! Kérlek ne haragudj! Kitartást és sok erőt kívánok! Ha megkérdezhetem akkor miben halt meg?
2021. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
#5 Ne haragudj a kérdésért, csak azt szeretném kérdezni, hogy hány éve volt anorexiás a húgod és, hogy ez mostani vagy régi eset?
2021. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj, már megbékéltünk vele. Idén lenne 25 éves, szóval az idő begyógyítja a sebeket. De borzalmasan hiányzik.
2021. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Halál okaként anorexia, és szívelégtelenséget írtak. Mint írtam a szervei szép lassan leálltak.
2021. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig volt anorexiás?🥺
2021. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!