Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hagyjam abba a trichoti...

Hogyan hagyjam abba a trichotillomániát?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta a szempillámat és a szemöldökömet tépkedem. Nagyon csúnya az egyik szemem, szinte már alig van szempillám.


Tudnátok segíteni?

Pszichológus most nem lehetséges az online oktatás miatt.


Nagyon szeretem már abbahagyni...... Kérlek titeket, segítsetek!!



Előre is köszönöm a válaszokat:)



2021. márc. 14. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, vmi kiváltja? Stressz? Emberek? Próbálj lazítani jobb kedvre derülni,zenét hallgatni.en tegnap sírtam egy fél órát,vagy bicajozz,h lefaraszd magad. Amint lehet menj pszichológushoz. Jobbulást, vigyázz magadra
2021. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Stressz. Túl sok stressz.

És amúgy ez nem tudom, hogy mennyire hasznos, de találtam egy ilyen kérdőív szerűséget és kitöltöttem (szorongásos), és az lett a végeredmény, hogy szorongok....

Na mindegy, ezt csak pluszba akartam még hozzátenni.

És azt elfelejtettem, hogy alvás előtt jön rám mindig. Máskor soha.

Köszi a választ #1 :))

2021. márc. 15. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógynövényeket lehet inni pl citromfűt kezdésnek. Jobbulást,egyes voltam:-) most mindenki szorong,evvan. Ha van háziállatod ők sokat segítettek nekem amikor fiatalabb voltam mint most te. Vagy írd ki magadból mi bánt.
2021. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Háziállatom sajnos nincs, több, mint egy éve meghalt:(

Van mondjuk egy kedvenc bandám, akik mindig jobb kedvre derítenek, volt 3 napja egy családi veszekedés itthon, és ameddig anyukám elvégezte a dolgát, addig bent voltam a szobámba, és őket hallgattam. Eszméletlen, mennyire le tudtam nyugodni, pedig akkor nagyon nem éreztem jól magam.

Nagyon köszönöm a válaszaidat:))

2021. márc. 15. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
a zene az jó :) örülök, h jobban vagy már.
2021. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!