Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki sok even at...

Van itt olyan aki sok even at tarto sulyos, szuicid hajlamu klinikai depressziobol meggyogyult? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amikor nincs konkret kivalto ok (pl szakitas, valas, gyasz stb) akinek feldolgozasaval elmulik a depresszio.

2021. márc. 15. 00:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*aminek
2021. márc. 15. 00:11
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Mindennek van kiváltó oka, legfeljebb még nem ismert.
2021. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Én 15 éves koromban lettem szorongó, majd a folyamatos kudarcok után depressziós. Tavaly (29 évesen) kértem segítséget. Pszichiáterhez mentem, aki antidepresszánst írt fel, illetve pszichoterápiát javasolt. A terápia sokat segített, egy jó fél évig jártam, aztán lezártuk. Az antidepresszánst azóta is szedem. Nem mondom, hogy 100%-os vagyok, de rengeteket fejlődtem az elmúlt 1 évben.
2021. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2. Gyakorold mar a szoveg ertest jo? Kosz.


3. Nagyon koszi a valaszt! Jo hallani h jobban lettel!!

2021. márc. 15. 00:32
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

'Olyanra gondolok amikor nincs konkret kivalto ok (pl szakitas, valas, gyasz stb) akinek feldolgozasaval elmulik a depresszio.'


Értelmeztem. Ha nem így gondoltad, akkor te fogalmaztad meg rosszul.

2021. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Utolso! A kiirt kerdesre kell valaszolni! Tudod ahol kerdojel van! Igy nez ki: “?”

A klinikai depresszional NINCS konkret esemeny mint kivalto ok. De nem ez volt a kerdes.

2021. márc. 15. 00:41
 7/23 A kérdező kommentje:
Es erdekes modon a 3-as tudott a kerdesre vslaszolni ugyhogy ne gyere mar azzal h rosszul volt megfogalmazva a kerdes!
2021. márc. 15. 00:42
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon rosszul tudod, a klinikai depresszió fogalma nem ez. Sokkal egyszerűbb lenne, ha tisztában lennél a saját tested s elméd rejtelmeivel. Minden betegségnek van oka, legyen az fizikai, esetleg lelki. Az okot kell megszüntetni ahhoz, hogy teljes legyen a javulás (pszichoterápia), a gyógyszer csak a tüneteket kezeli. Jobbulást!
2021. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Utolso. A kerdes ez volt:


“Van itt olyan aki sok even at tarto sulyos, szuicid hajlamu klinikai depressziobol meggyogyult? Ha igen, hogyan?”


Legyszi erre valaszolj. Amugy koszi es neked is jobbulast, ha nem vagy jol.


Amugy minden erintettnek ajanlom ezt:


[link]

2021. márc. 15. 00:51
 10/23 anonim ***** válasza:
Írtam. Gyógyszeres kezelés és pszichoterápia segítségével. És igen, van itt ilyen ember.
2021. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!