Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha lenne egy olyan dolog,...

Ha lenne egy olyan dolog, amin nem tudtok már 1 éve túl lépni, kihez fordulnátok?

Figyelt kérdés
Munkahelyen volt egy konfliktus (nem akarom most részletezni, 1 évig tartott a dolog és nagyon megviselt), nem tudom hogy viszonyuljak most ahhoz a kollégához, akivel volt ez a probléma, nem tudom magamban lezárni, nem tudom eldönteni, kinek volt igaza, és nincs olyan személy az életemben, aki hasznos tanácsot tudna adni. Pszichológushoz kell ezzel fordulni? De ő nem munkahelyi gondokkal foglalkozik.. ki az, aki ilyen helyzetben segíteni tud szerintetek?
2021. márc. 15. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
XD
2021. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
legalább írd már le mi volt
2021. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most ezen nemtudom mi olyan vicces.. oké, ott dolgozok régóta, erre felvettek egy új embert, én láttam, hogy mennyire nem törődik a munkájával, mennyi mindent nem csinál meg, mennyi mindent félvállról vesz, de nem akartam árulkodni, ennek ellenére jobban megbecsülték, mint engem, aki mindig mindent jól megcsinált. Csak azért, mert a másik nyaller volt, hozta a kávét, stb stb.
2021. márc. 15. 11:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Aztán 1 év múlva erre rájött a főnök is, de addigra én kikészültem minden téren.
2021. márc. 15. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, és most az fáj hogy ő szar munkával is jó "pozícióban" van? Vagy eddig te voltál a fő nyalizó és most elvette a szerepet?
2021. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
ja hogy rájöttek, akkor mi a baj?
2021. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj, hát ez itt a gyk, mi a szart várok, választ egy kérdésre?:D itt válasz sosem jön:D ekkora hülye legyek..
2021. márc. 15. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a hülye igen bocsi, te meg egy éve azon rágódsz hogy más nyalizik.

Neked tényleg kéne egy pszichológus, de nem ez miatt...

2021. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a fenti válaszolóra, egy komplexusos troll.


A kérdésre válaszolva, ilyen esetben felkeresnék egy pszichológiai tanácsadót, azok foglalkoznak magánéleti/munkahelyi krízisekkel, pár alkalom csak. Egy klinikai pszichológus nem mondana véleményt, hanem elkezdene mélylélektanilag elemezni, és kérné, hogy beszélj az érzéseidről.

2021. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!