Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy lány kigyógyult a...

Ha egy lány kigyógyult a bulímiából, viszont megismert és megszeretett egy bántalmazó férfit, akkor nagy az esélye, hogy újra bulímiás lesz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Nagyon valószínű, hogy igen
Esélyes
Nem lesz ettől újra bulímiás
28 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Az első szavazati lehetőséget inkább kijavítom egyszerű "igen, bulímiás lesz"-re, mert az első két válasz nagyon hasonló.
2021. márc. 17. 22:32
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Bocsánatot kérek ,de remélem csak elméleti síkon megy most ez.


Ha legyőztél egy komoly pszichikai kihívást, akkor miért kockáztatod, hogy visszaess, vagy még rosszabb legyen a (...?) "Párodtól" ?

2021. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egészséges vagyok. Egy régi ismerősömtől jött az ötlet.
2021. márc. 17. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Már az is beteges hogy egy bántalmazó férfit szeretsz
2021. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A környezetemben azt vettem észre, hogy akinek van, vagy volt pszichológiai problémája, sokkal jobban bevonz egy olyan társat, akinek szintén vannak ilyen problémái. Viszont, ha valaki agresszív társat keres, akkor ott már szerintem nem csak bulímiáról van szó.
2021. márc. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a bantalmazo embert nagyon gyorsan felejtsd es engedd el hidd el.. En 3 rv utan tudtam megszabadulni tole, en ugyan nem voltam beteg de 45 kgra fogytam le miatta, epekovem lett elromlottak a fogaim panikbetegseg mi egymas.. Menekulj!!!!!
2021. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!