Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizált szorongás vagy...

Generalizált szorongás vagy pánikzavar lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!😊

Szeretnem elmeselni a tortenetem es orulnek ha kapnek egy ket biztato valaszt😊 Na szoval kb masfel eve panikbeteg lettem, akkor ket honapig nem csinaltam kb semmit, nem dolgoztam csak otthon ultem es azon gondolkoztam milyen halalos betegsegben szenvedek. Pszichologushoz jartam, gyogyszert nem akartam szedni csak neha egy fel frontint kaptam be. Aztan szepen lassan osszeszedtem magam, visszamentem dolgozni, szetmentem a parommal, akivel nem volt jo a kapcsolatunk egy ideje es leptem. Mostanaig neha neha ramjott, de elviselheto volt le tudtam kuzdeni. De most ket honapja ahogy a barataim koronavirusosok lettek, elkezdtem elkepesztoen szorongani es ez a durva hogy nem a koronavirustol, hanem az Aids valt a maniamma, mikozben a korona virus volt ami kozel jart hozzam. Sosem eltem olyan eletet hogy ettol kene feljek, de en megis ettol rettegtem. Egy honap kellett hogy ravegyem magam, hogy leteszteltessem magam mondvan, hogy akkor majd nem lesz semmi bajom, ha mar nincs ez amitol feljek. Ezalatt nem volt olyan veszes a szorongas, mikor vartam az eredmenyt. Vegul megkaptam a negativ eredmenyt es orultem egy fel napig hogy jaj most mar minden rendben, aztan mintha elult volna a vihar es ramjott a panik a szorongas, pedig azt gondoltam ettol jol leszek. Ez volt a furcsa szamomra, hogy ha jol kene ereznem magam miert akkor jon ram mikor mar nem ezen aggodok? Na es az utobbi ket het ugy telik, hogy minden nap remegek egesz nap, hanyingerem van, fejfajas is ellfordul. De leginkabb az hogy nincs konkret panaszom, csak egyszeruen erzem hogy szarul vagyok es felek hogy valami bajom van.. szerintetek ez mitol lehet? Nem most kene hogy nyugodtabb legyek es ne produkaljak ilyen dolgokat?



2021. márc. 18. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A pszichiáter diagnosztizál, nem pedig az itteni közösség. Pszichológus pedig nem ír fel gyógyszert, szóval alaptalan volt a félelmed.
2021. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogy vagy azóta?
2021. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!