Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta gyógyszereket szedek,...

Mióta gyógyszereket szedek, teljesen megkattantam, felfogásom nagyon lassú. Mi lehet a pontos oka?

Figyelt kérdés
Mintha részeg lennék, szókimondóvá válok nagyon. Most meg semmit nem tudok csinálni. Akadályozza a gondolatmenetet, és nagyon rossz. Covidra szedem a gyógyszereket, csak gondoltam jobb tudni.
2021. márc. 18. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz te covidra?
2021. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ez érdekes, mer lehet ez az oka annak, hogy én is folyamatosan kimondom amu bennem van. Igaz ez nem ide tartozik, de én több évig szedtem pszichiátriai gyogyszert, fogalmam sincs igazából mire. Nagyon kicsit nyíltam meg. Szüleimnek semmit nem mondtam ki ,el. Aztán mióta kimondom a dolgokat, egyre rosszabb a helyzet...
2021. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1# Nem mondanak konkrétumot, csak azt, hogy vegyem be azt a fél marék gyógyszert...Mindegyik másra jó, de én nem vagyok gyógyszer párti.
2021. márc. 18. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Es hol adnak neked covidra egy marek ismeretlen gyogyszert? A szuleid? Hany eves vagy?
2021. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kórházban adnak. Itt kezelnek.
2021. márc. 19. 02:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Jogod van tudni arról, hogy mit veszel be, mert el is utasíthatod. Ha nem használod ki a jogaidat, akkor ne csodálkozz, hogy elbutulsz.
2021. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem tehettem mást. Ha nem vettem volna be, 40 fok felé ment volna a lázam. Kritikus volt az állapotom...
2021. márc. 19. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, ez egy darab gyógyszer a sok közül. Mire való a többi? Miért nem injektálják a lázcsillapítót? Mifelénk nem tablettákban kapjuk.
2021. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vénásan kaptam a lázcsillapítót. A többi gyógyszer is használt, csak az a baj, hogy nem tudom mik azok pontosan. Végül is, jobban lettem. Lehet csak gyenge voltam tegnap.
2021. márc. 19. 09:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!