Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Találkoztatok már mentálisan...

Találkoztatok már mentálisan sérült emberrel? Esetleg te tudsz olyanról, hogy lenne valami mentális betegséged ?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan éled meg ?

2021. márc. 21. 08:33
 1/6 anonim válasza:

Szia! Ha a túlzott féltékenység annak számít akkor igen.

A páromnak maradandó lelki sérülései vannak az előző kapcsolatából, emiatt pedig sok minden kivetül a mi kapcsolatunkra amit nagyon nehezen viselek. Nem mehetek csajos estékre, ha telefonon beszélek a barátnőmmel és utólag hívom vissza a párom nagyon nehéz megértetni vele, hogy ezzel nem lerázni akarom hanem egyszerűen a barátnőmmel beszéltem. Rengeteg dolgot tudok felsorolni még neked.

Úgy gondolom, hogy nem az a megoldás ha faképnél hagynám, nagyon szeretem.

2021. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző válaszoló. Melletted is lenne lelkileg sérült ember?
2021. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyne, sajnos a családban is akad, de egyébként találkoztam sok ilyen emberrel.

Én nagyon szorongó alkat lettem a gyerekkori hatások miatt, illetve volt pár rossz élményem betegségekkel így hipochonder is vagyok némileg.

De őszintén szólva ezek belsőleg okoznak gondot, bennem, és nem teszek kárt mások testében vagy lelkében.

Sajnos akikkel engem összehozott a sors, nem ilyen befelé forduló fajták voltak, hanem az a tipikus mindenkit tönkretevő fajta.

2021. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez egy jó jel ha felismered magadban, hogy szorongsz. Azt ajánlom, hogy beszélgess egy pszichológussal, sokat fog segíteni hidd el
2021. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,egyik ismerősöm skizofrén.
2021. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Regen mikor aktivan nrkoztam elojott egy teljesen masik szemelyiseg akire en nem emlekeztem sose csak a korulottem levok mondtak masnap mi tortent. Tisztan meg allandoan paranoias voltam, kovetett valaki rossz, a kukara vagy bokorra embert hittem, folyamatosan ugy ereztem engem nez mindenki, rolam beszelnek ezt hallottam is de szo se volt ilyenrol a valosagba. Azota volt meg olyan, hogy full csond van, de valami dallamos hangot hallok percekig mindig ugyanazt, hallom hogy beszelgetnek de nincs senki a kozelben, szol hozzam valaki, de egyedul vagyok.

A szules utani depresszioval kuzdottem harom honapig, gusztustalan egy allapot volt mentalisan

2021. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!