Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg,24 F , szédülés...

Pánik beteg,24 F , szédülés miatt?

Figyelt kérdés
Szédülés lehet az elő szele pánik betegségnek?

2021. márc. 24. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
:D Általában nem. Szédülés esetében először nem pánikbetegségre gondolunk.
2021. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Voltam ekg,vervetel,ful orr gegeszet,neurologian,mind negativ , azert gondoltam h lehet e pszhies?
2021. márc. 24. 01:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Jaja. Lehet pszichés a szédülés de még mennyire. Inkább depi mint pánik ez. Vagy mindkettő :-D Úgy tudnád tesztelni ha felemelnek egy tűzoltó kosárban és rosszullétig szédülsz akkor tuti az. Csak azért írok mert voltam ebben és ne aggódj majd rendbejösz.
2021. márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak hogy nekem 3 hónapja van ez, már megőrülök meg külön féle betegsegeket képzelek be internetrol es jonnek is melle a tunetek rendessen.
2021. márc. 24. 01:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondold akkor el hogy nekem meg három évig. Hirtelen lettem rosszul és voltam labor, UH, sőt koponya MR-en is, neurológusnál mert azt hittem agyvérzést kaptam és azért szédülök állandóan elég durván -még ülve is-. Akkor múlik el ha kilépsz belőle valahogy, elfelejted, nem törődsz vele és lesz ami lesz. Mondjuk én úgy döntöttem akkor hogy elkezdek nagyon csajozni -nem akarok dicsekedni de egy éven belül nagyon sok nővel voltam, kirándultam stb, eljegyzés is- és nem volt időm illetve feledtette ezt az egészet. De érdekes mert egyik csaj sem tudott róla hogy ilyen problémák gyötörnek csak a családomat készítettem ki nap mint nap a bajom állandó emlegetésével, önsajnálattal.
2021. márc. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jézus, igen észre vettem ha nem gondolok rá nem jön rám , de ha rájövök hoppá most miért nem vagyok rosszul rá pár percre jelentkezik is a szédülés,neked milyen fajta jellegü szédülés volt ha szabad kérdeznem?
2021. márc. 24. 03:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez a fősuli után 24 évesen történt velem. Nagyon boldog voltam mert királynak éreztem magam a bőrömben és hirtelen elveszítettem minden ami örömet okozott. A szerelmet, a munkám amit imádtam (pedagógus), a zenekar amiben gitároztam.., a szülők is úgy kezeltek mint tulajdont és szigorúan meg kellett felelnem mindennek még a párválasztásban is. Szóval gondolom nálad is biztosan vannak dolgok amik kiváltották.
2021. márc. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen.

Fél év alatt két kapcsolat komolyabbnal komolyabb érzelmek, mind2 csúnyán meg csalt, aztán a szülok egymás meg csalása, ezeket mind úgy mond nyeltem türtem nem tudtam semmilyen modon kiadni meg beszelni vagy ki sirni magam csak sokk volt ez mind egyszerre, aztan egyszer csak a munkahelyemen rosszullettem, a semmibol, es az elott enis boldog ,mindig nevetos gyerek voltam elveztem sok mindent de azota semmit a hobbiaimat sem, semmihez es senkihez nincs kedvem.

2021. márc. 24. 03:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy milyen szédülésem volt... Érdekes, mert olyan valami mintha ketté választotta volna a jobb és bal oldalamat. Húzott a fejem járás közben és bizonytalanság érzésem volt. 😂 Valamint rossz volt érinteni jobb kézzel és a balt gyengébben éreztem azt hiszem. Majd összehangolódtak a dolgok. Ja és még valamit, hogy sokat jártam úszni. Ez nagyon jó és sokat segít.
2021. márc. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem is pint ugyan ez amit le irtal! En velem az a gond h nagyon lusta vagyok.. Futáson is gondolkodtam, meditacio,es vmi uj dolgok fele nyitni:)
2021. márc. 24. 03:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!