Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ecstasy használat után tompa...

Ecstasy használat után tompa látás, furcsa közérzet, már 3. hete?

Figyelt kérdés

Többször volt már alkalmam fogyasztani bulik esetén, de sosem vittem tulzásba az ilyen szerek használatát. Viszont majdnem 3. hete egy 2x 300mgos hatóanyagu tabit leküldtünk egy haverommal, amit nem igazán kellett volna. Az esemény után 1 héttel migrénszerű fejfájás és pánikrohamok, tompa látás, kicsit megnövekedett vérnyomás lett urrá. Jelenleg Hollandiában vagyok, de sikerült eljutnom egy háziorvoshoz, aki csinált egy EKG-t és mindent rendben talált. Szerinte nem a bogyó volt, de én kételkednék.. Most a tünetek 2. hete, már a migrénszerű fejfájás, illetve a pánikrohamok alább hagytak, de ez az erősen tompa látás és enyhe vérnyomás továbbra is fenn áll. Olvastam ugyanitt a gyakorikérdéseken, hogy talán a szerotonin szint az alacsony.. Ezt az estét eléggé elbaltáztam, de remélem nem maradok igy. Tudtok adni esetleg tippeket, hogy mi lehet a probléma? Járt már más is igy?

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat, kérlek a kioktatástól kiméljetek meg, ostorozom magam eleget emiatt.



2021. márc. 24. 18:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
45%
Egy használat is okozhat agykárosodást. Menj el orvoshoz és mondjad meg neki az igazat.
2021. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
max 2 hónap és elmúlik, nyugi :)
2021. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, bizom benne!


Elsőnek meg üzenem, hogy igyon meg még két felest.

2021. márc. 24. 18:52
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem is lesz az 2 hónap. Max még 1-2 hét. Talán összességében 1 hónap. De már az is nagyon hard egy gyomorba dobott bogyótól.

Mikor én intravénásan szétlövöm magam dizájner drogokkal, akkor szokott kelleni néha a 2 hónap. De az más kategória.

2021. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
gyenge az idegrendszered vagy a "lelkeddel" nincs minden rendben... aki nem bírja az ne csinálja... haverokkal fél éven keresztül hetente 10 bogyót leküldtünk és 1 hét alatt kihevertük az egészet XD bár az se mellékes h egyikünk kórházban kötött ki
2021. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Azóta egy vérvétel befigyelt, most várom az eredményt. Erős szivdobogàs érzés még megvan, de a vérnyomás mintha alakulna. Meglátjuk mi lesz. Van itt egy-ket nagy forma válaszoló. :)
2021. ápr. 4. 23:03
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha tudsz bogyót dobj vmi linket 😂
2021. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2021. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hollandia, Eindhoven. Más világ ez, mint otthon..
2021. ápr. 5. 00:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy kérdező ?!
2021. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!